Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az normális hogy új belépőként...

Az normális hogy új belépőként alig foglalkoztak velem az elmúlt 1,5 hónapban?

Figyelt kérdés

Én nem fogom kitalálni magamtól melyik folyamathoz hová kellene kattintani a vállalati fejlesztésű rendszerekben/tranzakciókban. Nem tom megnézni ezt a neten nyilván ez nem így működik.


Vannak elméleti videó anyagok, de azok nem elegendőek ahhoz, hogy elkezdjem a munkát. Múltkor ki is derült, hogy a többiek nem is úgy végzik a munkát, ahogy ott az be van mutatva.


Van néha egy-egy óra meeting, ahol valami külföldi kollega felolvas nekem 1-1 prezentációt, de semmi gyakorlatias. Ez közel sem tölt ki heti 40 órát max 5-6 órát. Pedig vannak magyarok a csapatomban, kb 6-8-ra becsülöm, csak a home office miatt olyan ritkán látom az embereket, még nem tiszta ki tartozik az én csapatomba és ki nem.


Most én menjek oda valakihez, hogy mutasson már valamit? Egyetlen egyszer kellene elmondani, én utána felírom azt magamnak, hogy tudjam.


Nekem ez nagyon fura, az előző helyemen 1,5-2 hónap után önállóan végeztem a munkám, harmadik hónapra már mindent átvettem. Lehet váltanom kellene? Így csak megy az idő a próbaidőmből és semmi feladatot nem kapok. Főnök tud róla, de nem ér rá annyit, hogy egyedül betudjon tanítani, azt is mondta, hogy megpróbál intézkedni és több embert bevonni. Ezzel csak az a baj, hogy elvileg a főnök is elmegy majd és mást raknak valamikor a helyére. Tudták ők nagyon jól, hogy jövök, én ennél többet nem tudok tenni, hogy leírom amit mutatnak és szólok a főnöknek, hogy mikor lesz akkor valami gyakorlatias már...



#Nem tom mit tegyek
szept. 12. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Jelenlegi főnököd nagyívben lexarja a helyzeted. Oldja meg a következő. Vagy megvárod, hogy a következő betanít, amit kétlek, mert neki is bele kell majd tanulnia valamilyen szinten, így magával lesz elfoglalva, vagy lelépsz. Én az utóbbit választanám, mégpedig azért, mert fenn áll a veszélye, hogy a köv. főnök egy izmozó s.fej lesz, akinek feltűnik a hiányosságod és lapátra tesz "mi a phaszt csináltál eddig?" címszó alatt. Egy kollégád se fogja vállalni, hogy neki kellett volna betanítania, lapítani fognak, mint xar a fűben.
szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1: Kétlem, hogy 1,5 hónap elteltével találok új helyet + hogy magyarázom meg egy interjún, hogy miért jöttem el? Nem arról van szó, hogy nem passzolt hozzám a munka, alig csináltam valamit! 2 hónap felmondási időm van ráadásul!


Hazudni most úgy sem fogok tudni, hiszen a TB kiskönyvből látszik, hogy próbaidő alatt jöttem el...

szept. 12. 14:36
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

És??? Nem te lennél az első, aki felmond próbaidő alatt, ne legyél ennyite pipogya.


Nem tetszett a légkör, vagy elszámoltad magad, nem erre számítottál. Esetleg szakmailag nem volt kielégítő. Csak ennyit kell. Nem kell fikázni a munkahelyed, azzal leírod magad a leendő cégnél emberileg.

szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

- Miért nem kérdezel??? Mármint ne itt, minket, hanem ott, a munkatársaidat???

- Ezt tanultad felsősuliban nem? Akkor? Ha nem megy, keress egy Mekit!

- Biztos, hogy téged akartak odavenni? nem lehet, hogy csak gyorsan kellett papíron ember, amíg nem jön valaki rokona, vagy egy fullos csaj?

szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyu az csúnya hogy akárhányszor kértél segítséget elhajtottak :-(
szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5: Igazából ez úgy néz ki, hogy kérdeztem, hogy mikor lesz bent az irodában, erre meg leírja, hogy ő nem fogja nekem megmondani, hogy én mikor jöjjek be, rám bízza. Nem is volt vele trainingem azóta. Meg külöben sem nekem kellene a saját betanításomat leszervezni, ez hülyeség, máshol már kész ütemtervvel vártak. Elvileg ő lenne a "mentorom". Eddig 3-4 alkalom volt amikor mutatott valamit, azokat már megtudnám csinálni önállóan is, de ez kevés ahhoz, hogy érdemben dolgozni tudjak. Ezért is tettem fel a kérdést is, hogy másnak mi a véleménye ez alapján.
szept. 12. 15:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6.


Akkor irány a HR, és kérsz új mentort!

szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7: Egy próbát megér, most a próbaidő utolsó napjáig azonnal felmondhatok, hülye lennék azonnal lépni. Addig meg nem valószínű, hogy lenne másik.
szept. 12. 16:17
 9/10 A kérdező kommentje:
7: Köszi az ötletet!
szept. 12. 16:17
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Ez milyen munka? És milyen rendszerben dolgoztok?
szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!