Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szabadság után felmondani nem...

Szabadság után felmondani nem ciki?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve dolgozom a cégnél, de pár hónapja keresgélek új munkahely iránt, nem érzem jól magam, toxikus a légkör, a vezetőség, kizsigerelés, úgy érzem kiégtem...

Most töltöm a második 1 hetes szabadságomat, ez idő alatt találtam egy másik munkát, amire be is hívtak interjúztatni, valószínűleg meg is fogom kapni. Szerintetek ahogy visszamegyek a szabadságomról rögtön közöljem be hogy szeretném a felmondásomat kérni? vagy várjak azért egy pár napig? nem lesz olyan ciki.. eddig nagyon lojális voltam ott a cégvezetővel mindenkivel, de sok emberrel beszéltem, hogy ezen ne agyaljak, nyugodtan üljek le beszéljen meg a főnökkel.

Hogy kezdjem a felmondásomat? Nem szeretnék haraggal rossz szájizzel elmenni, de muszáj, jobb lehetőséget kaptam, abból a szempontból hogy a légkör munkaidő barátibb...



okt. 3. 10:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

És ha eltöröd a lábad és 2 hónapig nem tudsz menni mit csinálna?


Ha nem akarsz lépni semmit akkor ne tedd. De ezt ő nem teheti és nem kötelezhet rá.


Én úgy látom, nem vesz komolyan esetlennek tart ezért úgy látja veled bármit meg lehet tenni. Nem szabad.

okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
egyébként milyen cégről van szó?
okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Egy magán egészségügyi klinika azt mondta hogy legyek én is most vele türelmes és megértő közben én mikor nem voltam az vele? Túlórák amikor zárva voltak klinika a szabadságokat adta ki itt vált a nyár és nem maradt körülbelül 10 napom se... leszívja az embert kizsigerel, de ez most pont jol be is mutatja... Nem akar felvenni senkit erre a pár hónapra inkább megvárja hogy A volt kollégam visszajojjon januártól és akkor enged el engem...
okt. 8. 15:48
 34/34 A kérdező kommentje:
Rühellem a konfliktust de lehet azt kellett volna hogy neki megyek, otthagyok minden csapot-papot és eljövök
okt. 8. 15:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!