Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szabadság után felmondani nem...

Szabadság után felmondani nem ciki?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve dolgozom a cégnél, de pár hónapja keresgélek új munkahely iránt, nem érzem jól magam, toxikus a légkör, a vezetőség, kizsigerelés, úgy érzem kiégtem...

Most töltöm a második 1 hetes szabadságomat, ez idő alatt találtam egy másik munkát, amire be is hívtak interjúztatni, valószínűleg meg is fogom kapni. Szerintetek ahogy visszamegyek a szabadságomról rögtön közöljem be hogy szeretném a felmondásomat kérni? vagy várjak azért egy pár napig? nem lesz olyan ciki.. eddig nagyon lojális voltam ott a cégvezetővel mindenkivel, de sok emberrel beszéltem, hogy ezen ne agyaljak, nyugodtan üljek le beszéljen meg a főnökkel.

Hogy kezdjem a felmondásomat? Nem szeretnék haraggal rossz szájizzel elmenni, de muszáj, jobb lehetőséget kaptam, abból a szempontból hogy a légkör munkaidő barátibb...



okt. 3. 10:04
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
A felmondásom szóba és papír formában is nyújtsam be?
okt. 4. 08:04
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen papír kell, nem nyomtatnák ki ott örömmel, vigyél magaddal
okt. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem a papír a lényeg, hanem az írásos forma, én email-t szoktam írni, és elküldeni minden érintettnek.
okt. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha te mész be mondjuk ma délelőtt, és ők nem tudnak róla, jobb ha 2 példány nálad van.


A többit a munkahely kiállítja ami nem abban a percben lesz azért max visszamész, amit még a bérszámfejtő elszámol

okt. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Megírtam kinyomtattam 2 példányban. Hétfőn munka végén beadom... Meglátjuk mit mondd a főnök
okt. 4. 20:05
 16/34 anonim ***** válasza:

Lényegtelen..... A kb


Miért mész el...azért mert így döntöttem

Hova...arról nem beszélnék..

Köszi hogy itt lehettem, de muszáj váltanom..


Talán mond 30 napot.


A kilépő papírjaidat utolsó munkanapod után legkésőbb 5 nappal meg kell kapnod.


Én azt mondom szuperjó h lehet mindent online, de legyenek ilyenek a kezemben.


Sok sikert.


Jó esetben...és ha emelnénk meg tudunk egyezni? Köszönöm de nem. Sziasztok!!!!!

okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Gyorsan ment laza volt?
okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Nem volt gond, azt mondta megbeszéljük.... Mert hogy januárba tudna csak embert szerezni

... De nyilván addig nem akarnék maradni...

30 nap felmondási idő.

okt. 7. 16:54
 19/34 A kérdező kommentje:

30 napnál többet is mondhat?

Mondta az új munkahelyen a főnök megvárnak, de en nem akarok januárig várni

okt. 7. 17:29
 20/34 anonim ***** válasza:
76%

Nem mondhat. De remélem úgy csináltad, hogy 2 példányban kinyomtattad, az egyiket aláírattad velük és az nálad maradt. Nehogy végül kitalálják majd, hogy nem akkortól indul a 30 nap, amikor szóban jelezted.

Jellemző, hogy mindig arra hivatkoznak, hogy csak később tudnak új embert szerezni, de mégsem jutnak el odáig, hogy a meglévőkkel foglalkozzanak, és akkor senki nem akarna elmenni.

okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!