Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Màs is érzi úgy hogy nincs...

Màs is érzi úgy hogy nincs kedve a munkartàrsaival beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem hogy egyàltalàn szólni sincs kedve hozzàjuk hanem folyamatosan betàrsulni beszélgetésekbe a nagy semmiröl,hétköznapi dolgokról.
ma 07:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nem kötelező ez.

Ahol kinéznek miatta és nem fogadnak el, az nem a te helyed.

ma 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Engem sem érdekelnek a munkatársaim. Ki nem szarja le, hogy kinek hányast kapotr a gyereke vagy mit főz holnap. A szünet arra van, hogy feltöltődjen az ember munkaközben. Csak egyedül tudok.
ma 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

20 éve ezt érzem

Mar kiba***ottul utálok eberek kozott lenni

ma 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, más is van így.
ma 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Van egy masik reszleg csendes emberekkel, de megse engednek át oda ez a legbosszantobb

Pedig ott akarok dolgozni

Nem ilyen kiba**ott idioták kozott

ma 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, sokkal jobban szeretek férfiakkal dolgozni, mert engem nem kötnek le az általános női csacsogások. Főleg nem az, hogy Milánka már bilibe kakil, egyenesen rosszul vagyok az ilyenfajta emberektől. Már nem először dolgozom olyan helyen, ahol csak férfiak vannak, sokkal jobb ez. Nincs felesleges pletyka, nem kell meghallgatnom, hogy éppen mi van leárazva a plázában. Főzni-sütni én is szeretek, de arról sem beszélek feleslegesen, néha meglepem őket sütivel, de annak még örülnek is 😁
ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ferfiak meg a kormanyt szidjak, meg hogy ki mit produkalt a wc-n, meg focicsapatok meg Forma 1 meg koncertek

Meg melyik irodista csajt húznák meg

Tele van mar a f***om az egésszel

ma 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7 Én nem tudom, te hol dolgozol, lehet, hogy egy útmunkás brigád erről beszélget, de nálunk a cégnél egyik téma sem szokott szóba jönni.


6-os voltam.

ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Na pont ilyen dolgokrol nem szeretek beszelni huzamosabb ideig,foleg hogy ez toltse ki a beszelgetes legnagyobb reszet,errol csevegjunk.Engem ez nem tolt,faraszt.

Hogy mi volt a maratonon,mit csinal a gyerek vagy unoka,a kit mit fozott,milyen uj receptet probalt ki detto nem erdekel bar nagyon szeretek fozni ha ilyesmirol beszelek nem megyek bele minden apro felesleges reszletbe pl.hogy merem ki a lisztet meg melyik etolajat hasznalom,hol veszem,hol a legolcsóbb.A gyerekek ovodai videoi se erdekelnek tulsagosan,ritka az hogy valami erdekeset mutatnak.Az meg hogy hogy festenek az asztal korul ulve nem szorakoztato.Nem beszelve arrol hogy valakik a munkat meg hanyagoljak a traccspartiba meg benne vannak- az ilyenekkel meg vegkepp nincs mirol beszelnem

ma 10:07
 10/14 anonim ***** válasza:

Gyárba dolgozok

6-8 emberbol 2 no van

Ferfiak kozott foci, forma 1, koncertek, kávé, irodista csajok, mocskos fidesz, ezek a témák mennek

ma 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!