Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kikezdjek a főnökömmel?

Kikezdjek a főnökömmel?

Figyelt kérdés

Nagyon beindít a főnököm. Külsőleg és belsőleg is az esetem. Van egy olyan érzésem, hogy ez kölcsönös, mert sokszor flörtöl velem, megnéz magának és magától felajánlja a segítségét.

Tudom, hogy ebből kapcsolat nem lehet, mert neki családja van, de ettől függetlenül lehetne pár szép közös élményünk. A családot sem tennénk tönkre, mert nyílt titok, hogy a felesége megcsalta őt nem is egyszer. Szerintem csak a pénz meg a gyerekek miatt vannak együtt.


tegnap 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Amennyiben meg akarod szivatni magad, akkor hajrá!
tegnap 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Hát ezen te csak veszíthetsz, nem csak érzelmileg, de még az állásod is bukhatod. Bennem fel sem merülne, de ha neked megéri felborítani az életed "pár szép közös élmény" miatt, akkor csak csináld...
tegnap 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha te akarsz lenni a munkahely ringyoja hajrá. Mindenki tudná rólad, szakmailag hiteltelenne valsz. Etikett 0. Tartás 0. Konnyenkaphatosag 10. Tiszteletlenség 10. Önbecsülés 10. Nevetség targyava való válás 10.
tegnap 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy könnyen találsz másik munkát bármikor, ami ennél nem rosszabb, akkor tégy ahogy akarsz.

Ha jó a munkahelyed és karriert tervezel ott, akkor viszont óvakodj minden ilyesmitől a munkahelyeden.

tegnap 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet impotens. Ahol egy nő masikat keres ott sokminden gyanus a paliban..
tegnap 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

3

Ez igaz, de a főnök is a munkahely ringyója, ugyanúgy.

tegnap 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem maradj ki ebből. Ha majd szakítás/elhidegülés lesz a kapcsolatotok vége, akkor majd lehet szenvedni ha megkeseríti az életedet - ha olyan típus stb...

Kollégák közt is híre mehet, lehet hogy már többen is voltak hasonlóan a főnökkel...

Szerelmi háromszög sose szerencsés - véleményem szerint.

tegnap 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%

ha ez az ember tizedannyira lenne csak domináns, mint amennyire te annak hiszed, amiért a főnököd, akkor nem topikot nyitnál arról, hogy mit csinálj, hanem réges-rég már beakasztotta volna neked hátulról, miután mindenki hazament az irodából.


te így egy 11,5 centis kukit fogsz rángatni majd egy hét múlva, a fénymásológép mellett, muci.

tegnap 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezzel csak magadat aláznád meg.
tegnap 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!