Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális ez a viszony a...

Normális ez a viszony a főnökömmel?

Figyelt kérdés

Érdekes téma, de nem tudom eldönteni. Hosszú lesz


18/L vagyok, a párommal egy cégnél dolgozunk, ő üzletvezető egy másik étterembe, én pultos vagyok ahol dolgozom. Egy a főnökünk, nevezzük most Ödinek, ő egy pár évvel idősebb nálam csak.

Viszont az elejétől fogva több viszonyba vagyunk mint főnök+alkalmazott. Baráti viszonyra értem, munkán kívül, vagy meló után közös kis “programok”

Menjünk el mekibe, menjünk át xy-hoz pár órára stb (persze a párommal együtt, illetve a főnökünkkel, Ödivel, illetve +1-2 haverjával, mikor hogy)

Amivel nekem őszintén semmi gondom nincs, én ennek örülök, élvezem, szeretek itt dolgozni, nyilván munka közben nem ez megy, de érdekel erről egy kívül álló mit gondol:)


Nagyon jó fej srác, viszont nem régiben kicsit ki koptunk, és vissza állt dolgozni velem a pultba

És vannak olyan mondatai, cselekedetei amit nem tudok hova tenni

Abban biztos voltam, vagyok hogy ahol én dolgozom, ott a többi alkalmazott közül nekem szavazza a legnagyobb bizalmat, (pénz, papirok)

Mivel a párom az üzletvezetője, megalapozta ezt a bizalmat rám ruházva is

De amikor a srác olyat mond nekünk hogy “bárcsak lenne egy ilyen barátnőm” (én) ezt egy szokásomra értette, mert vele is azonos

Vagy amikor volt egy elszólalásom, ami mint kiderült ő is szokta ugyan azt mondani

És erre azt mondja a haverjának “ez annyira én voltam”

(Amúgy 1 nap van a szülinapunk között, így egy a horoszkópunk is ha számít valamit)


Párom ezeket egyáltalán nem veszi figyelembe, hisz tudja hogy a fent előbb leírtak alapján nem lehet köztünk semmi, de csak számomra érdekes?:D


Nem régiben volt egy nagyobb 150 fős rendezvényünk, Ödivel pultoztam, kicsit össze kaptunk a nagy hajtásban

Utána dolgoztunk tovább, miközben szolgáltam ki a vendéget elsétált mellettem Ödi és megsimogatta a vállamat, amit én vígasztalásképp fogtam fel?

Nem tudtam mit reagálni rá

Egyébként is mostanában ha együtt dolgozunk “véletlen” (vagy nem?) össze ér a kezünk, vagy valamennyire megérint miközben dolgozik körülöttem


Nem régiben is 1 hete össze vesztünk, mert kicsit cserben hagyott egy hétvégi napon

Akkor a haverjai kérték hogy mondjam el mi a baj, hátha tudnak segíteni

Az nap beszélt a párom is Ödivel, aztán feltételezem a haverjai is

Oda hívott magához, és elnézést kért őszintén + igazat adott

Ezt a beszélgetést egy öleléssel zártuk le.


Illetve vannak még apróságok, de kicsit azt érzem mintha többet akarna tőlem, vagy hogy tetszem neki, de tudja jól hogy esélytelen, illetve a párommal nagyon szoros a kapcsolatuk az üzlet miatt.

Ha végig olvastad, mit gondolsz erről?



aug. 25. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bakker mint vmi családi szappanopera.


Habar minden vendégláto egyseg alkalmazottai olyanok mint vmi csalad mert sokat kell bent lenni ejszakazni hajnalig talpalni meg stb.


Nekem ez dedo.

aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mint kishangyák a várban a maguk kis szürke sztorijaival. Ki kihez szolt hozzá ki miért nézett balra vagy jobbra ki miért állt közel/távol, és ez a szint. Mint akiknek élete sincs csak a munka meg munkatársak meg a főnök.
aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Török romantikus filmdráma, 4. évad.
aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kínszenvedés volt végigolvasni.
aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!