Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet az olyan kollégákat...

Hogy lehet az olyan kollégákat a helyén kezelni, akik nem akarnak beszélni?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy legyünk a legjobb barátok, de azért kellemes lenne beszélgetni. Új vagyok a cégnél és jelenleg felügyelet alatt dolgozok. Hogyha van egy kis lélegzet vételnyi idő, akkor csak ülünk egymás mellett. Én hiába dobok be témákat, a másik egyáltalán nem kérdez semmit, szóval az érdeklődés legapróbb jelét sem mutatja. Ezt hogy ne vegyem magamra? Egyébként nyilván visszavettem és nem idegesítem azzal hogy én beszélek hozzá, szóval csak ülünk egymás mellett.

2023. aug. 8. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Neked ez a fétised?
2023. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, hogy ő nem szeret beszélgetni. Ne idegesítsd, ne fáraszd le feleslegesen.
2023. aug. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy elfogadod, hogy nem akarnak beszélgetni, ők csak dolgozni járnak be.
2023. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez valami fordított kérdés akar lenni? Hogy te vagy a csendes és egy kolléga rád szállt, beszéltetne és itt szeretnéd visszaolvasni, hogy jól teszed, hogy nem akarsz dumcsizni?
2023. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Békén kell hagyni őket.
2023. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4-es, nem. Annak mi értelme lenne?

Nem idegesítettem. Mondom, amikor látom, hogy nem vevő a beszélgetésre, akkor kussolok.

De nem arról van szó, hogy csak dolgozni járnak be, mert másokkal, akiket ismer, meg beszélgetnek.

2023. aug. 8. 08:58
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Mert vele akar.
2023. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen témákat dobsz be?
2023. aug. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha valaki nem vevő arra, hogy velem beszélgessen, akkor hamar veszem a lapot és békén hagyom, nem erőltetem a társaságom olyanokra akik nem kíváncsiak rám. Ennyi, nincs sértődés, nincs harag, nincs jópofizás, továbbra is tudok vele dolgozni, de a szociális energiáimat mások felé irányítom.

Nem tudom ez egyeseknek miért okoz gondot, amikor ez az alap?!

2023. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez amúgy milyen munkahely, hogy csak ültök csendben, dolgozni nem kell? Ha dolgozol, nincs idő közben azon agyalni, hogy miért nem akar a másik trécselni, egyszerűen a munkára koncentrálsz.
2023. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!