Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Honnan tudjam hogy valójában...

Honnan tudjam hogy valójában mi a bajom ha nem birom a kollegákat?

Figyelt kérdés

Nem birom az értetlenkedést, a rossz indulatokat, gyanúsitgatásokat, a szigorú pattogást, erőteljes dirigálós hangokat, a kényszeres small talkot, vagy amikor a teljes lényegtelen monológját kell hallgatnom valakinek, ha jön a csopvez. vagy vki már összeszorul a gyomrom stb

És azt veszem észre magamon, hogy én egész nap idegeskedem szinte, hol egyik kollegán, hol másikon, hol harmadikon, mintha utálnám majdnem az összeset, fárasztanak, lezsibbasztanak, ahelyett hogy jókedvűen vidáman el lennék, haladnék a munkámmal, jóindulattal állnék a kollegák felé, mert amúgy segítőkész csapat az egész is egyúttal, es normálisak, értelmesek is.


Valójában lehet valami bajom a világgal, vagy önmagammal, de mi?



2023. márc. 14. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, hogy bajod van,de ha nem is a világgal, akkor a munkahelyeddel. Ahol ennyire feszült vagy,az az élet más területeire is kihat. Gondolkodtál váltáson? Egy jó kis környezetváltás csodákra képes.
2023. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig ez a legjobb munkahelyi kollektíva, valtások után vagyok végre egy jó helyen.

Összetartó segítőkész csapat, nincsenek fúrások, nincsenek kibeszélések meg stb.

De vkit csak azert is utálok mert debilnek néz ki es köteles vagyok mégis szóba állni ilyenekkel is, csak mert munkahely, akikhez az életben nem is szólnék semmit.

És ez nagyon kivetül bennem hogy pl a vezetőkkel is látom ha együtt kéne élni ki is nyírnánk egymást amúgy, de a munka meg összeköt.


De ha nem lenne bennem vmi alapvető fruszrráció, dalolva jönnék be dolgozni, és nem ilyen szemekkel néznék másokra sem. Hanem jóindulattal.

Nem magamat idegesíteném, hanem a jót látnám bennük. Arra fókuszálnék.


Valami bajom van magammal. De nem találom mi

2023. márc. 14. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Egy munkahelyen mindig lesznek olyan emberek, akikkel amúgy a büdös életben nem beszélgetnél, de a közös munka miatt nem lehet megkerülni őket. Ez van. Lehet érdemes lenne keresni egy pszichológust, ennyiből itt a gyakorin mi nem fogjuk tudni megfejteni a problémád gyökerét :(
2023. márc. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Talán, mert tökéletes vagy, a többi meg nem az.
2023. márc. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Miután kiírtam, megint kaptam egy beszólást ártatlanul.

És mivel nem is volt jogos, ezért zavar, idegesítenek az ilyenek is.

Belelátnak az emberek néha dolgokat olyanokba, amiben nincs semmi.

Mondok vmit és kiforgatja magának másképp.


Sok ilyen apró dolog van amiket kapok napközben mint apro "késszúrások". Amik nem jelentősek ugyan mert aprók, de a nap végére mégis el lehet "vérezni", sok apró késszúrástól.

2023. márc. 15. 07:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!