Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gáz letiltani Faceboo...

Mennyire gáz letiltani Facebook-on a főnökömet és a kollégákat? Lent ⬇️

Figyelt kérdés

Új vagyok a munkahelyen, kevés kollégám van, “családias hangulatú” helyen vagyok (4 és a főnök).


Valahogy szóba került egy Facebook csoport, amiben a kollégák is benne vannak, így adta magát, hogy ők is használják az oldalt.


Viszont korábban láttam / hallottam, hogy egy másik munkahelyen megjegyzéseket tett a főnök és a többi kolléga, hogy milyen képeket tesz ki egy adott kolléga és ehhez hasonló dolgok.


4 képem van összesen az oldalon, a legújabb 1,5 évvel ezelőtti. A profilképem 3 évvel ezelőtti, dekoltáltabb felsőben vagyok.


Nem szeretném, ha emiatt másként ítélnének meg, de törölni sem szeretném amiatt a pár ember miatt. Igaz, még nem jelöltek be, de nem kizárt, hogy rám kerestek.


Az előző munkahelyemen minden kollégám bejelölt és a mai napig nyomon követik, miket osztok meg és ha sztorit rakok ki, kivétel nélkül nézik az ex kollégák (kétlem, hogy ilyen izgalmas lennék…).


Szóval azért, hogy elébe menjek a dolgoknak és hogy ne csámcsogjanak rajtam, mennyire gáz megkeresni őket a Facebookon és letiltani őket?



2022. nov. 5. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb korlátozni a fiókod és nem jelölni őket ismerősnek.
2022. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Az előbb még az volt a történet, hogy az alapítványi sulis főnök letilt mindenkit, most meg mát te tiltasz le mindenkit?
2022. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 na arról lemaradtam 😀
2022. nov. 5. 19:13
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Látod ezér jó hogy nincs az ember fb-n..nincs bonyodalom.
2022. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne jelöld be őket, ha ők jelölnek, ne jelöld vissza, indokol azzal, hogy a magán kapcsolataid számára tartod fenn a facebokot. Inkább a régi kollégáidat tiltsd.
2022. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Ezért nem volt jó ideig FB-m. Aztán vették a lapot bent, mikor csak úgy "általánosságban" arról beszéltem, hogy azért az FB mégiscsak privát szféra. Nem is jelölt be senki.
2022. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértem, én is utáltam, hogy új helyen egyből jelölgetett a főnök, meg a kollégák.


Itt jegyzem meg, hogy simán beállíthatod ám, hogy kikkel mit osztasz meg..

Ergo bejelöl, és máris is instant álíltom át, hogy a feedjeimből SEMMIT ne lássanak. Ennyi. Problem soved.


Barátok vagyunk, de kb annyit látnak,hogy full üresek/nincsenek posztjaim ( ami igaz is, nem igen érdekel a posztolgatás, de nagy ritkán szoktam max).

2022. nov. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Őszintén pont lefosom mit gondolnak. Ezéet ugysem rughatnak ki, max ha rossz színben tüntetem fel a munkahelyem. Azt meg nem teszem. Amugy pont lefosom mit gondolnak
2022. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet állítani, hogy ne tudjanak rádkeresni. Bár így más se talál meg, de te arra keresel rá és azt jelölsz be akit akarsz, de téged nem dob ki a kereső. Ha rákérdeznek, mond hogy nem használod a facebookod vagy nincs facebookod.
2022. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!