Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miből jöttél rá, hogy tetszel...

Miből jöttél rá, hogy tetszel egy kollegádnak? Esetleg mikor elkerültetek a cégtől akkor is megmaradt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

2023. nov. 17. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem szabadságra és mikor visszamentem, a naptáramba írta, hogy hiányoztál. Átmentem az ő irodájába, hogy ő is nekem, aztán kezdtünk beszélgetni, eljárni ide-oda. Én még azelőtt átmentem másik céghez, hogy lényegében összejöttünk volna. Utána még 2,5 évig voltunk együtt.
2023. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Álltam a kávé automata előtt és rám köszönt elég hangosan.

Visszaköszöntem.

Meglepett, mert férjes nő volt ráadásul 10 évvel idősebb.

Ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat együtt 😁

2023. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából sehogy amíg a számba nem rágta.
2023. nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Inkább miből jöttem rá,hogy csak játszik.
2023. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

HO-ban dolgozom külföldről, amúgy sem lenne időm ilyen gyermeteg proli játékokra.


28/f incel

2023. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es, miből?
2023. nov. 17. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezte, hogy lehetne-e azt, hogy egyszer átjön is szenvedélyesen szexelünk. Aznap munka után megbeszétük, hogy érzelmekre is nyitott lenne.
2023. nov. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan eset volt, hogy az irodában nagyon ritkán beszéltünk olyan dologról, ami szakmailag nem volt releváns, aztán megtalált Facebookon és elkezdett kérdezgetni mindenféle személyes dologról. Kínos, nem kínos, én nem válaszoltam neki, mert nem voltunk olyan kapcsolatban, és amíg nálunk dolgozott, minden héten más nő után évődött és kínosan bókolgatott mindenkinek.
2023. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!