Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt főnökömmel többször...

Volt főnökömmel többször találkozok az utcán. Kérdezni akarok tőle valamit, mert lesz közös munkánk, külső cégen keszesztül. De levegőnek néz. Hogy kérdezzek tőle, ha megint össze futnánk ?

Figyelt kérdés
aug. 20. 11:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Sértve érzi magát, amiért felmondtam, mert nem bírt a sok bunkó, szemétkedő kollégával mit kezdeni. Toxikus az a munkahely, ahová külső cégen keresztül megyek dolgozni.
aug. 20. 11:08
 2/7 anonim ***** válasza:

Írnék emailt. Eszembe nem jutna az ex főnökömet megállítani munkaügyben a szabadidejében.

Vagy munkaidőben felhívnám.

aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézzed te is levegőnek.
aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mióta felmondtam, levegőnek nézem.
aug. 20. 14:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Utcán szembe jön, feltűnően zavarban van, kerüli a szemkontaktust, nem akar köszönni. Direkt rábéztem, meg akartam szólítani, de furcsán viselkedik.
aug. 20. 22:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Engedd el. Mi a baj az emaillel?
aug. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ráadásul fiatal, párkapcsolatban élő nő. Semmi jelét nem adtam neki, hogy akarnék tőle valamit. De lehet azt hiszi, azért írok neki közös munkáról érdeklődve, mert bepróbálkozok, vagy vissza akarok menni hozzá dolgozni.

Elengedem, felesleges foglalkozni vele. Emailre nem fog válaszolni 80%.

aug. 21. 09:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!