Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha naponta többször arra...

Ha naponta többször arra lépek be az irodába, hogy a kollégák gyorsan elhallgatnak, mert éppen a fikázásommal voltak elfoglalva, azt hogy kezeljem rövid- és hosszútávon?

Figyelt kérdés
Eddig úgy tettem, mintha mi sem történt volna (mert hogy konfliktuskerülő típus vagyok), de nem biztos, hogy ez a megoldás. Főleg, hogy így semmi nem változik.

máj. 28. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos, hogy nem valami teljesen másról beszéltek előtte? Csak kérdezem.
máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Hiába vannak a hős megmondók, egy ilyen sokan egy ellen helyzet mindig nehéz. Ha nincsenek ott szövetségeseid vagy külön munkarészed, akkor érdemes a váltáson gondolkozni. Egy ilyen mérgező környezet csak tönkreteszi az embert.
máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell bemenni az irodába. 😎😎
máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem profik.

Volt nálunk egy takarítónő, sok iskolát ugyan nem végzett, de félelmetesen tudott keverni, engem, a kis fiatalt is próbált bevonni a kígyókő-fújásba.

'ez a Margit férjes asszony létére nem kéne már hogy így dörgölőzzön a Tivadarhoz, a férjéről meg tegnap alaposan kavard fel a tejfölt, mert akkor jobban terül a tepsiben'

Csak lestem, nem értettem az elejét sem, a végét pedig különösen nem, időbe került, mire rájöttem, hangszínváltás, megakadás, ritmusválás nélkül így tudott témát váltani, amikor felbukkant az, aki ellen éppen szítani akart.

máj. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Kis önelemzést javaslok. Ha arra jutsz, hogy te mindent jól csinálsz, akkor munkahelyváltás.
máj. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Vagy csak magánéleti dolgokról, amit nem akarnak veled megosztani 🤷
máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Első körben azt kéne kideríteni hogy tényleg fikàztak-e vagx csak azt hiszed. Hagyj bent a fiókodban egy telefont hangrögzítővel. 5-10 ezerért kapsz màr olyat ami erre képes. Én simàn otthagynàm. Lehet vennék valami gagyi chinaphone-t androiddal, otthon discord hívàsban a gépem merevlemezére rögzíteném a hangot majd ha vélt inzultus ér akkor a nap végén visszahallgatnàm. Így tudod hogy csak üldözési màniàd van vagy tényleg üldöznek is.
máj. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a tippeket.
máj. 29. 20:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt érzi az ember, ha nem fogadják be. Én is ugyanígy vagyok. És tudom, hogy engem is kibeszélnek, mert az én fülem hallatára is kibeszélik a másikat, ahogy az kilép az ajtón. Ezért nyilván én sem vagyok kivétel. Mondjuk nálunk mi csak férfiak vagyunk.

Javaslom, hogy inkább ne vedd fel a beszélgetést, mert olyanokat hallanál, amiket inkább jobb a lelkednek ha nem tudsz. Hidd el, jó indulatból mondom. Hosszú távon, nekem is munkahely váltás lesz, én ezt már most tudom. De amég nincs "akkora" konfliktusok senkivel+ a főnök sem piszkál, addig simán el tengem-lengem köztük azt a néhány órát, amit velük kell töltenem. De ezt te érzed!

máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott ezt a munkahelyet
tegnap 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!