Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt az a pont, amitől...

Mi volt az a pont, amitől kezdve nem tudtad komolyan venni a munkahelyed?

Figyelt kérdés
Ma tudomásomra jutott ez potenciális változtatás a management részéről. Annyira nevetséges, hogy minden motivációm odalett, nem tudom már őket komolyan venni. Nektek van ilyen sztoritok? Olyanra vagyok kíváncsi, ahol először komolyan vetted a helyet meg magadat is, de idővel beláttad, hogy inkompetens félkegyelműek irányítanak, és semmit nem számít a szavad.

ma 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne hagyd, hogy kiábrándítsanak. Ha mások rosszak körülöttünk még egy ok nekünk jobban csinálni! De komolyan. Másképp örökre a takonyban fog ülni ez az ország.
ma 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Mikortól kiderült hogy a munkahelyi zaklatást mobbingot trágárbeszédet pártolja a csopvez.
ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

állami szféra, szakértői területén amikor mindenki mindenkije (volt osztálytárs, második szomszéd, feleség barátnője, HM-ből kipakolt strázstiszt, stb. új lett és rögtön főnök is egyben....


....a végén körülnéztem és rájöttem h. tulajdonképp dolgozunk 10-en és azon élősködik 60 csókos ...

ma 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A munkahelyem valószínűleg abból futott fel, hogy pár éve felvett pár milliárdnyi állami támogatástt, részben trükközve, és sok dolog nem szabályosan működik a mai napig. Ezt mindenki elismeri a vezérigazgatón és néhány igazgatón kívül.
ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor közölte velem a felettesem, hogy nem kapok bónuszt (8 éve vagyok a cégnél), mert megszorítások vannak, és nem hagyták neki jóvá, hiába is adta be a kérelmet. Majd aznap megjelent délután az új ügyvezető igazgató, aki 3 napja se volt még a cégnél, egy úja 60 milliós céges autóval, amit akkor hozott ki a szalonból.


Ez volt az első pont.


a 2. pont, mikor covid alatt tőlünk dolgozóktól kértek pénzt, hogy vehessenek az iskolának laptopokat, meg számítógépeket a gyerekeknek. Aztán aznap a cég leselejtezett és bezúzatott 200 db laptopot, mert hogy lejárt róluk a garancia, volt köztük olyan amiben összesen nem volt 10 munkaóra, meg olyan is ami kis se volt bontva a gyári dobozából.

ma 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!