Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szép napot! Munkát keresek és...

KeRD. kérdése:

Szép napot! Munkát keresek és gondoltam hátha itt is kapok valami segitséget. Tudtok tanácsolni valamit hogy merre vagy hol érdeklődjek, külföldi munka után?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok B2 angol nyelvtudással rendelkezem. Van vendéglátós és takarítói tapasztalatom. Arra gondoltam külföldön próbálnék szerencsét de nincs ötletem hol kezdjem a keresést. Gyorsan tanulok és a vendéglátói munkám alatt naponta 14-15 órákat dolgoztam szóval bírom a gyűrődést.

ma 13:11
 1/4 anonim válasza:
64%
Szerintem a Profession, Jooble és az Indeed oldalakon nézz körül.
ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Ha angolul beszelsz, akkor Hollandia,Irorszäg meg lehet cel.

Arrafele viszonylag sok a magyar is, de mivel a magyar magyarnak farkasa, igy tul sok segitsegre nem szämitanek a helyedben...

Ha külföldre indulsz, nem häträny ha tisztäban vagy a helyi elöiräsokkal, legyen penzügyi tartalekod(minimum 1 havi fizu), ha beüt a szar akkor ne kelljen a külföldi magyar csoportokat vegig koldulnod, hogy ätbasztak es kitettek az utcära, segitsetek hazajutni...

Mehetsz nemet nyelvterületre is, de ott ät fognak vägni mert nem beszelsz bennszülöttül...

ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Ausztria, vendeglatas, bentlakasos kis fogado. Sok magyar ezt csinalja. A Facebook erre szakosodott csoportjaiban is lehet korulnezni. Bar, az isten orizzen a magyar munkaadoktol: "vallalkozok"! Nevetseges. Mindig minimalber es ocska munkasszallo a torok gettoban kelet-nemetben, amit raadasul neked kell takaritani. Ilyenbe inkabb ne, ha jot akarsz magadnak. ;-)
ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy csomó facebook csoport, ahol rendszeresen hírdetnek.

Németországban is sok helyen keresnek takarítót akár nyelvtudás nélkül is. Mostanában nem keresek ott állást, de ilyen 2000 euró környékén láttam rengeteg hírdetést. Van ahol úgy, hogy szállodai takarítás és a szállodában van a szállás is. Ugyan ezt láttam egyszer, de ott amerikába kerestek, nem tudom hány dolláros órabérrel, de akkor ott nem volt "ingyen" a szállás, hanem meg volt, hogy hány fős szoba és akkor ennek fügvényében került levonásra a bérből.

ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!