Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri ennyi pénzért külföldi...

Megéri ennyi pénzért külföldi kiküldetést vállalni?

Figyelt kérdés

6 hónap Németország. Mérnök munkakör. Nettó 600eFt-ot keresek itthon.

Németországban +300eFt nettóval kapnék többet havonta.

Keveslem ezt a pénzt, mert a német mérnökök 2M Ft-nak megfelelő eurót keresnek ugyan ebben a munkakörben.


aug. 21. 22:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
A Németországi lakhatás és megélhetés költségeit nem fogja fedezni ez a kb. 750 EUR/hónap többlet. Szerintem nettóban ráfizetsz.
aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy a lakhatást, utazást és rezsit fizetik.
aug. 21. 22:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Németben van a munka, akkor német bér is jár.


Nálunk is ez megy, hogy hozzuk az EUs minőséget és szintet, csak a fizetésünk köszönőviszonyban sincs az EU-s fizetéshez képest.

aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem
aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 ha ezeket fizetik, akkor én ezeket magamnak számszerűsíteném, és utána vetném össze a német mérnökök fizetésével.
aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele. Mérnök vagyok, Ausztriában 2019-ben megvolt a nettó 1,5 M Ft.
aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

hát igen, hülyének néznek egy kicsit de szerintem vállald be, több pénz és ha bejön könnyebb lesz kiköltözni is

gyűjtsd a pénzt és a tapasztalatot/kapcsolatot


üdv Írországból, szintén mérnök

aug. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Komoly mérnök vagy Te is. Itthon keresel 600-at, fizeted a lakhatásod, kaját. Kinti kereseted 900-német kaja-magyar lakás fenntartása csökkentett rezsivel lenne.
aug. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyit kapnál, mint egy német mérnök, akkor nem te kapnád a megbízást. A kapitalizmus így működik. Tapasztalatnak viszont jó lehet.
aug. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy megéri ha lakhatást fizetik.

Lehet idővel többet is kapsz.

Miután kijöttem és német főnök megtudta, hogy felét keresem a többieknek adott bónuszt meg egy korlátlan kajálós kártyát ami közelben lévő főzelékes-kolbászos helyre szól (magyar a pultos).

Ami viszont hátrány, hogy németek bármilyen nyelven szeretnek beszélgetni csak németen nem így nem igazán gyakorlom a nyelvet.

aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!