Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gáz lenne a beléptetési...

Gáz lenne a beléptetési folyamat során felmondani?

Figyelt kérdés
Felvettek az egyik helyre, el is kezdődött a beléptetést már elkezdtem bevinni a papírokat. Viszont időközbe visszahívtak egy másik helyről is, ahonnan jobb ajánlatot kaptam. Ha felhívom az első helyet mit mondjak, hogy ne haragudjanak meg?

tegnapelőtt 10:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon korrektek voltak, azt mondták semmi baj, de megkértek, hogy emailbe is le is írjam le, köszi a válaszokat. :)
tegnapelőtt 17:02
 12/13 anonim ***** válasza:

Az igazat nyugodtan. Kétlem, hogy személyes sértésnek vennék. Nem kell ebből lelkiismereti kérdést csinálni, a HR-esek se csinálnak lelkiismereti kérdést, amikor nem hívnak vissza, hogy bocsi, nem te kellesz.

Amúgy is még próbaidőn se vagy, ha jól értem, de még próbaidőn se kell indokolnod, hogy mi a hasfájásod.

tegnapelőtt 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

" Mivel próbaidőn vagy amúgyis, megteheted, hogy felállsz és hazamész."


Próbaidőt szerződésben lehet csak kikötni. De nem kötelező kikötni.


Mivel a kérdező még le sem szerződött a céggel, ezért semmiféle jogviszony nincs közöttük, tehát sem felmondásról, sem felállásról, sem próbaidőről nem tudunk beszélni.


"Nagyon korrektek voltak, azt mondták semmi baj, de megkértek, hogy emailbe is le is írjam le, köszi a válaszokat. :)"

Na látod, ennyi...

ma 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!