Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt az a pont/folyamat...

Mi volt az a pont/folyamat aminek felmondás lett a vége?

Figyelt kérdés
Értékesítésőként dolgoztam 1 évet voltam csak a cégnél. Az első 2 hónap kb. zavartalanul ment. Utána kaptunk egy akciós újságot. Viszont az 58 termékből 14-et úgy rakott bele a főnök, hogy nem is kaptunk később sem. További 10-12 pedig a promóció felénél elfogyott. Viszont nekünk ment az ígérgetés, hogy egy héten belül készleten lesz. Tehát nonstop magyarázkodás jött és arc vesztés. Ez volt az első törés utána jött a folyamatos árú hiány, a hazudozás vagy a kommunikáció teljes hiánya. Mint kiderült a tulwj elkezdte lapátolni a pénzt az egyik építő ipari cégébe meg kellett az új legnagyobb Merci SUV. Az utolsó pont az volt mikor idén az egyik hónapban 5x annyi profit csináltam mint mint az eddigi legmagasabb volt a cégben. Erre elismerés helyet csak szájhuzást kaptam, hogy jaj nagyon sok prémiumot kell adni majd lehet ketté szedi és a másik felét később utalja ki mert ez sok pénz a cégnek. Itt tört el a mécses megmondtam neki, hogy utalja át szépen a pénzem. Amint a számlámon volt be is adtam az azonnali felmondást emailben meg levélben. Majd értetlenkedve hívott, hogy mekkora sunyi vagyok há most adott egy csomó pénzt. Hát így hálálom meg? Mikor elmondtam az összes problémám meg mondta, hogy hát ez ilyen ezt mindenhol viselni kell. A legszebb az volt, hogy a végén el kellett volna vinnem a kocsit a céges Telephelyre ahonnan 5 óra lett volna a busz+vonat nekem haza. Végül nagylelkűen félúton egy Tesco parkolóban az öccse aki a vezető (tróger) beszerzö volt elkezdte mondani, hogy hát itt is sérülés, azt is levonják. Mondom ácsi nézzed így vettem ár egy extra karc nincs benne. Utána fogta aláírtuk amit kellett és tűzött el.

aug. 1. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Ez a Penny?


Amúgy nekem akkor, amikor má tudtam, hogy erről a táppénzről úgyse megyek vissza. Nem kamutáppénz volt, valósan voltam mindig beteg, mert pszichés okok miatt nulla volt az immunrendszerem, ezért állandóan meg voltam fázva, ment a hasam.

Ahogy eljöttem onnan, egy napot se voltam beteg a másik helyen.

aug. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Terrorizált a kolléga vagy a Főnök! Egyiktől se tűröm!
aug. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy annyira utálom a munkahelyet hogy minden reggel fáj!
aug. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!