Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkahelyetek folyamatos...

Ha a munkahelyetek folyamatos fejlődést, továbbképzést biztosítana és elvárna (gépi tanulás, mesterséges intelligencia, stb), akkor cserébe ti is elvárnátok, ha magasabb fizetést is adna ezzel párhuzamosan?

Figyelt kérdés
jún. 19. 18:10
A kérdező szavazást indított:
Igen, elvárnám
Nem, nem várnám el
22 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Én már annak is örülnék, ha minden dolgozótól elvárná a fejlődést. Mi sajnos még erre a pontra se jutottunk el.
jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Mert ha szerintem is hasznos a tudás, és ők biztosítják a továbbképzést, akkor örülnék neki és nem feltétlen várnám el a több pénzt, hiszen ezzel az én értékem nő a munkaerőpiacon. Ha olyan speciális ismeretekről van szó, ami csak ennél a munkakörnél, ennél a cégnél hasznos, akkor igen, elvárnám a plusz pénzt.
jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosítja és el is várja, akkor ezesetben ezt általában feltűntetik a munkaszerződésben, így nem várnám el. Ha viszont irracionálisan nagy óraszámban kellene ilyenen részt venni és teljesíteni 1-2 havi viszonylatban, akkor már a magasabb fizetést várnám el.
jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megszereztél egy magasabb képesítést, amit a munkádban is tudsz hasznosítani, akkor igen.
jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor várnék el nagyobb fizetést, ha ez túlórával járna. A jelenlegi munkakörömben amúgy is benne foglaltatik a munkakörben, munkaidőben a tréningekre járás, fejlődés. Sztem ez tök korrekt, főleg ha a tréningen olyan dolgot tanulok, ami máshol is hasznos lehet.
jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!