Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ebben az esetben jól tettem,...

Ebben az esetben jól tettem, hogy hárítottam a program meghívást? Nagyon szívesen elmennék erre a koncertre, de nem így. Kockázatosnak érzem.

Figyelt kérdés

Egy férfi kollégáról van szó, elhívott egy koncertre, mert van két jegye, de most nem talál ehhez a zenei ízléshez társaságot. (Tudja, hogy én szeretem az effélét, már beszéltük korábban.) Egy éve kb kimondatlanul, de ,,kerülgetjük" egymást, semmi konkrét nem történt köztünk, viszont menetközben kiderült számomra, hogy házas.


Hárítottam a meghívást, miután kiderült, hogy csak ketten mennénk, mondván, hogy furán venné ki magát. Jött azzal, hogy a feleségének nem lenne ezzel semmi baja, és ő (mármint a kollégám) úgyse csinálna semmit. Nekem mégis rossz érzésem van ezzel kapcsolatban, koncerteken kicsit inni is szoktam, azt mondta, hogy ő is. Viszont így még inkább lutri ez az egész. Azt mondta, hogy még gondoljam át..


tegnap 19:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Ez vmi aszex találka így.
tegnap 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Aki megcsalja házastársát, bűnt követ el. És aki elvált személlyel szeretkezik, az is.


Higgy Istenben, imádkozz Istenhez, Kövesd Jézus Krisztus szavait, és olvasd az Újszövetséget.

tegnap 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted. Szerintem is gázos ez így.

Ha már előre le kell szögeznie, hogy “nem csinálja semmit”, az régen rossz…

És szerintem is gyanús, hogy egyszer csak van egy plusz jegye egy koncertre, amiről pont elárultad, hogy szereted.

ma 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy meg akar dugni!!!👍
ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
ma 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!