Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ebben az esetben jól tettem,...

Ebben az esetben jól tettem, hogy hárítottam a program meghívást? Nagyon szívesen elmennék erre a koncertre, de nem így. Kockázatosnak érzem.

Figyelt kérdés

Egy férfi kollégáról van szó, elhívott egy koncertre, mert van két jegye, de most nem talál ehhez a zenei ízléshez társaságot. (Tudja, hogy én szeretem az effélét, már beszéltük korábban.) Egy éve kb kimondatlanul, de ,,kerülgetjük" egymást, semmi konkrét nem történt köztünk, viszont menetközben kiderült számomra, hogy házas.


Hárítottam a meghívást, miután kiderült, hogy csak ketten mennénk, mondván, hogy furán venné ki magát. Jött azzal, hogy a feleségének nem lenne ezzel semmi baja, és ő (mármint a kollégám) úgyse csinálna semmit. Nekem mégis rossz érzésem van ezzel kapcsolatban, koncerteken kicsit inni is szoktam, azt mondta, hogy ő is. Viszont így még inkább lutri ez az egész. Azt mondta, hogy még gondoljam át..


tegnap 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember vagy, elvileg.
tegnap 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Akármennyire felnőtt valaki, egy-egy területen, egy-egy helyzetben lehet bizonytalan.

Leginkább személyes tapasztalatok érdekelnének. Hogy én gondolom -e túl, nyilván megbántani sem szeretném.

tegnap 19:20
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Biztos, hogy nem lennék egy magát semmire sem tartó gerinctelen olcsó ring ő. Te elhiazed hogy a felesége egyáltalán tudna erről? Ha házas férfi más nőt kerülget az fixen csalja a feleségét eleve, de téged is megdugna. Döntsd el mennyire tartod magad és valóban szimpatizalsz-e egy ilyen 0 emberrel.
tegnap 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

De mitől félsz? Hogy megerőszakol? Hogy túl sokat iszol? Hogy összejössz vele?


Mennyire reálisak ezek?

tegnap 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Eddig csak munkahelyen találkoztunk, beszélgettünk. Sosem voltunk máshol.

Lehet simán haverként jól éreznénk magunkat, de nem tudom, hogy belőle az alkohol mit hozna ki. Nem akarom, hogy kezdeményezzen, mivel házas. Nem akarom, hogy bármi negatívan hasson ki a munkahelyi kapcsolatunkra.

tegnap 19:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy bizonytalan. Hiszen önbizalomhiányos, nincs önértékelés, önismerete.

Nem mennék. Menjen haverral, rokonnal. E sem hiszem, hogy senki, de senki nincs az életében, akinsk hasonló a zenei ízlése.

A másik. Van két jegye. Hm. Honnan? Kapta? Olyantól kap jegyet, aki az ő ízlését ismeri, de azt nem tudja, hogy házas?

Vagy ő vette direkt a jegyeket? Mert tudta, hogy te szereted?

tegnap 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

"nem tudom, hogy belőle az alkohol mit hozna ki."

Mert ugye ma már az kötelező. El sem múlhat nélküle egy esemény. A k**va alkohol.

tegnap 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném a feleségét, neki mi a véleménye.
tegnap 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kedvem nem lenne egy házas palival koncertre menni. Ugy erezném el van cseszve egy estém. Ennél még anyámmal is több értelme lenne.
tegnap 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Én elmennék, ha bejövünk egymásnak, nem az én dolgom más házasságával foglalkozni. Nyilván nem másznék rá direkt meg ilyesmi, nem mennék bele olyan helyzetekbe, ami már egy szeretői viszony kapuja lenne, mert nem ezt akarnám, hanem ha olyan, akkor hagyja el a feleségét és majd utána lehet ez-az, ne tegyünk úgy, mintha a házas emberek nem követhettek volna el hibát, lehet boldogtalan a kapcsolatában valaki tényleg, és bármennyire is az lenne a helyes és felnőtt viselkedés, hogy külső ingerek nélkül is képes valaki lezárni valamit, az esetek nagy részében nem ez a helyzet. Ismerkedni mindenféle testiség nélkül lehet, ha komolyan gondolja és nem csak kósza szexre vágyik, akkor lépni fog. Ha tényleg szar a kapcsolata, akkor előbb-utóbb nélkülem is kilép, csak akkor már lehet, hogy lekések róla.
tegnap 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!