Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Történt már a munkahelyeden...

Történt már a munkahelyeden ilyen következmény?

Figyelt kérdés

Pl a vezetőség/főnök komoly szigorításokat vezet be és:

1: valamilyen hatósági/jogi útra terelődött az eset, feljelentés történt és a vezetőség húzta a rövidebbet.

2: a szigorítás miatt valaki ingerültségében munkahelyen/köztéren bántalmazta a főnököt.


Nem kell semmilyen bújtatott szándékra gondolni részemről :D de nem lepődnék meg ha a közeljövőben valamelyik bekövetkezne a mi munkahelyünkön.

Nem kérek ötleteket se hogy pl "számolj le ha nem tetszik" stb, csak kíváncsiból kérdezek, nem több.

Köszi a válaszokat.


aug. 22. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Olyan volt, hogy a főnököm egy arrogáns seggfej volt. Vezető poziban volt egy piacvezető multinál. A neki tetsző nőket megfektette, aztán ha rájuk unt kiszekálta őket a cégtől, nyíltan kibeszélte a légyottokat, szégyenítette őket. Ha valamelyik nem állt kötélnek, azért gyötörte/rúgta ki stb. Közben nős is volt, persze.

De a férfi kollégákkal is arrogáns, lekezelő volt. Főleg ha valaki jóképű volt és konkurenciát látott benne a"háremében". Imádott pletykákat terjeszteni, pofára adni a fizuemelést, ált az aktuális ágyasnak vagy akikkel jóban volt, mert körberajongták. Ő egy igazi nárci volt, az egó simogatáson keresztül vezetett hozzá az út. Imádni, dícsérni kellett őt és jelenteni neki a túlélésért. Miután a magasabb külföldi főnökségnek kollektívan be lett panaszolva 4 év után (főleg az, amit a nőkkel művel, hogy kb kötelező alá feküdni, vagy lehet menni, de előtte szégyenít, megyötör hónapokig ha bírod), meglepetésemre eltávolították egy nap közös megegyezéssel a semmiből.

aug. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt, főnökség megvádolt valamivel amit nem követtem el, én meg bementem a rendőrségre és feljelentést tettem ez ügyben. Lett belőle egy 1,5 évig húzódó ügy. A végén a céget marasztalták el szóban.
aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1# az durva, mondjuk aki lefeküdt így is, az sem százas... :D
aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer elpattant a cérna és megfejeltem főnököt mert hónapok óta csak ordibált velem.

Kész anyagi csőd volt folyton bíróságra rohangálni aztán még büntetést is kellett fizetni.

aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!