Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van valami valóság alapja...

Van valami valóság alapja amit kolléganő megél vagy tudjam be hogy kattos?

Figyelt kérdés

Én ezekben egyáltalán nem hiszek.



Azt állítja ő valami Altair csillagközből való, hatodik dimenzióból valami ki..baszott fejlett fajból meg ő ott valami tanító guru volt de visszaélt a hatalmával aztán száműzték a Földre hogy alázatott tanuljon meg bűnhődjön... Mert ezt mondta neki valami ajurvedikus jós vagy ki.


Teljesen bele van bolondulva ebbe az elméletbe.


Aztán valamelyik nap nagyon felhúztak h már sírtam erre elkezdte ezzel a szöveggel nyomni h nekem szar a gondolkodásom mert így az univerzum amúgy .


Aztán elküldtem akkor a fenébe nem kellett még ez a felesleges hülyeség is.

Akkor állítólag szellem van a szobájába, meg zaklatja a szellem... Ő ki tud lépni a testéből és tök jó...


Tök rendes amúgy meg minden de amikor jön ezekkel menekülnék.



aug. 5. 14:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján full skizofrén.
aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#2 Azt hittem, egyértelmű, hogy a kollégádra írom, tekintve, hogy rá irányul a kérdés…

#1 vagyok

aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Grandiózus tévképzet a tünet neve.


Tünete lehet skizofréniának, bipoláris zavarnak, szkizoaffektív zavarnak, téveszmés zavarnak, nárcisztikus személyiségzavarnak.

aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Fedélzeti problémás.
aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit furcsa, hogy azt kérdezed, lehet-e valóságalapja annak, amit a kolleganő mond. Nyilván nem lehet valóságalapja, senki sem jön különböző csillagközből. Meg van bolondulva.
aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogyaszt drogokat?

Nem lehet igaz, amiben hisz, mert ő nem egy űrhajós, hogy járt volna a csillagok között.

aug. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező is sem lehet százas, már törölte is a profilját. Lehet önmagáról tette fel a kérdést…
aug. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!