Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik máshogy velem?

Miért viselkedik máshogy velem?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen van egy kolléganő, akivel néhány éve ismerjük egymást, de nem igazán beszéltünk eddig, inkább csak köszönő viszonyban voltunk.

Most viszont egy helyen, egy irodában dolgozunk és nagyon fura, kellemetlen nekem a helyzet, nem tudom hogy kezeljem ezt az egészet.

Néha úgy érzem kedvel, néha úgy, hogy nem.

Van, hogy ha elkezdünk beszégetni akkor csak mondja, mondja... viszont van olyan is amikor csak egy két szóval le tudja a dolgot.

Úgy érzem velem valahogy nem olyan közvetlen, mint másokkal.

Van egy 50 körüli nagydarab kolléga, aki némelyik nap bejön hozzánk, amikor ő belép, a kolléganőm valahogy megváltozik, egyből kávéval kínálja (engem még sosem kínált :/ ), közvetlenebbül beszél vele, olyan más lesz.

Ilyenkor néha kellemetlenül is érzem magam, mint egy felesleges harmadik...

Egyébként mind a ketten huszonévesek vagyunk, én férfi, lehet éppen ezért viselkedik velem másként?

Annyira ismer, hogy gondolhatja nem akarok visszaélni ezzel a helyzettel, arról meg nem tehetek, hogy így alakult, hogy egy helyen vagyunk.

Szívesen segítek neki bármit kér, de csak dolgozni járok ide.


Szerintetek mi ez a fura viselkedés?

Fog változni később velem szemben?



2023. júl. 5. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Én azt nem értem érdekel ez a nő, hogy viselkedik veled? Ráadásul apró nüanszokat írsz.


Dolgozni mentél oda,kit érdekel,hogy egy kicsit máshogy viselkedik.


Az én csoportvezetőm is máshogy viselkedik velem,mint másokkal,szintén kevésbé kedvesen és bizalmasan,kit érdekel,dolgozni mentem oda.

2023. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most a no a szinten fiatal? Mittudomen, zavarban van toled, a nagydarabtol meg nem.
2023. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!