Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Női szemmel egy férfi mennyire...

Női szemmel egy férfi mennyire lehet elkeseredett ha kolléganőit egyszer Nőnapon nőnapi reggelivel várta irodában?

Figyelt kérdés
Én csak hallottam ezt hogy ez a szerencsétlen ilyen elkeseredetten teper, de ez borzasztó ciki még hallani is.
jan. 15. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem elkeseredés kérdése. Mi a munkahelyen virágot szoktuk a férfi kollégáktól kapni.

És mit takar a reggeli fogalma? Ez így nagyon tág. Lefőzni egy kávét és mondjuk venni 5 db croissant nem nagy tétel.

jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez egy felesleges gesztus, amivel kellemetlen helyzetbe hozza őket.
jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Az az elkeseredett ember, aki a kedvességet ennyire rossznak tartja és egyből kombinál.

Egyébként is…mindenki foglalkozzon a saját dolgával…

jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Hát... Van az a ffi, akitől jól esik, meg van az akitől nem, mert taszít. Szóval ez elég tág kör, lehet bejött a hölgyeknek. Amennyiben a pali mindenkiben csak a viszolygást kelti, az már kellemetlen, észre kellene vennie szegénynek, hogy kiknél érdemes próbálkoznia. Bizonyára voltak korábbi próbálkozásai is, ha semmi pozitív visszacsatolás nem volt, akkor kellemetlen a hapinak és a nöknek is.
jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... az én kollegináim tuti lemennének hídba, ha nőnap alkalmával ilyen gesztussal virítanék. És eszükbe nem jutna feltételezni, hogy bármi hátsó szándék vezérel...
jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!