Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi elkeseredett...

Tényleg ennyi elkeseredett férfi van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Feladtam egy álláskeresés hirdetést, amelyben a már meglévő állásom mellé keresek kiegészítésként munkát. Heti 1-2 napról lenne szó, 4 vagy 6 órában.


Megadtam, hogy főként milyen terület érdekel, de nem zárkóztam el pl.a takarítástól sem és odaírtam, hogy mik nem érdekelnek.


Ehhez képest már 5 ajánlatot kaptam "cégvezetőktől", akik nagyon sokat fizetnének azért, ha bevállalnék extrákat. Azt sem tudják hogy nézek ki, azt sem tudják hány éves vagyok. Már elgondolkoztam, hogy kerítek a netről egy 80 éves nőről képet és a következőnek elküldöm, hogy ez vagyok én. :D


Ma már megfordult a fejemben, hogy inkább törlöm az egészet, mert nekem ehhez nincs ingerenciám, néha a gyomrom forgott, amikor elolvastam.


Azt nem értem, hogy ezek ennyire fogyatékosok, hogy nem tudják értelmezni amit írtam vagy ennyire el vannak keseredve, hogy nem jutnak nőhöz? De ha meg valóban tele vannak pénzzel, akkor vannak erre szakosodott, fizetős nők.


2020. márc. 12. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Miért elkeseredett az akinek van pénze és jó nőkre költi? Aki ráadásul a házimunkát is elvégzi? 😁


Maximum te lennél elkeseredett ha elvállalnád.

2020. márc. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Én beszéltem már ilyen férfival, vállalkozó teli van pénzzel de nőkhöz nem igazán értett soha. Panaszkodott hogy nehéz ilyen nőt találni, viszont neki nem kell ám akármilyen, csak olyan aki vele fekszik le, sőt lehetőleg legyen valami szüz egyetemista lány.

Érdekes lény.

2020. márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
ma 10:23-as: NEM TUDJÁK, hogyan néz ki a kérdezö, tehát nem JÓ NÖRÖL van szó, csak hogy egy nönemü egyedröl, aki akár 90 éves vagy bünronda is lehet!
2020. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Utolsó! Erre céloztam. Lehet, hogy 160 centi vagyok, 100 kiló és öreg is. :D


Egyébként azért tartom elkeseredettnek, mert ha akkora ász lenne, akkor találna magának jó nőt és nem lenne rászorulva a fizetős szolgáltatásokra.

2020. márc. 12. 10:52
 5/12 III. A nagy károly ***** válasza:
85%

akinek csak pénze nincs mása nem, megszokja hogy a munakahelyén körülötte forog a világ és pénzel mindent meg lehet venni.

Én fizetnék neked hogy elvállad és kinyírjad ezeket a parasztokat.

2020. márc. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolsó! Most elgondolkodtam. 🤔 mennyit ér ez meg neked? 😁


Egyébként nekem ezzel sincs igazából bajom, azért van kínálat mert van kereslet (és fordítva is), de amikor konkrétan leírom, hogy nem érdekel MLM, nem vállalok szexuális tartalmú szolgáltatásokat, akkor nem értem miért írnak mégis ilyen leveleket.


Meg ez a "jól megfizetem". Kösz. Ha lenne gyomrom az ilyesmihez, akkor valami forgalmas autóút mellett állnék tangában vagy úgy hirdetném magam egy erre specializálódott oldalon.

2020. márc. 12. 11:21
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező mondom, kérdeztem már ilyenektől miért nem olyan helyen keresnek, mondták azért mert nekik 'tiszta' lány/nő kell ,nem olyan aki mindenkivel lefekszik
2020. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Már elgondolkoztam, hogy kerítek a netről egy 80 éves nőről képet és a következőnek elküldöm, hogy ez vagyok én."


Tedd ezt, kíváncsi lennék a reakcióra.


Amúgy van valami abban amit utolsó ír. Ha mindenki visszautasítaná és nem lenne rá kínálat előbb-utóbb megunnák és nem próbálkoznának. De ugyanúgy ha nem lenne rá kereset nem kínálná senki. Kicsit ördögi kör feelingje van a dolognak.

2020. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ezt a logikát sem értem, mert -bár férjnél vagyok-, de lehetnék olyan is, aki minden hétvégi buliban mással fekszik le, ez nincs ráírva senkire. Akkor kb ugyanott tart, mint a hivatásossal. :D


Mindegy, a legközelebbinek elküldök egy ilyen fotót. :D

2020. márc. 12. 15:11
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h van ebben trollkodás is. Még anyukám pár éve feladott hirdetést a helyi újságban, hogy takarítást vállal mittudomén, és őt is ilyenekkel hívogatták. Nem egy ember. Pedig anyukám 60 éves el múlt már akkor is. Persze nem csak ilyenek telefonáltak, de ilyenek is.


Amúgy sztem tök mindegy mi van kinek a lába között. Az emberek nagy része, egyszerűen hülye.

2020. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!