Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi elkeseredett...

Tényleg ennyi elkeseredett férfi van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Feladtam egy álláskeresés hirdetést, amelyben a már meglévő állásom mellé keresek kiegészítésként munkát. Heti 1-2 napról lenne szó, 4 vagy 6 órában.


Megadtam, hogy főként milyen terület érdekel, de nem zárkóztam el pl.a takarítástól sem és odaírtam, hogy mik nem érdekelnek.


Ehhez képest már 5 ajánlatot kaptam "cégvezetőktől", akik nagyon sokat fizetnének azért, ha bevállalnék extrákat. Azt sem tudják hogy nézek ki, azt sem tudják hány éves vagyok. Már elgondolkoztam, hogy kerítek a netről egy 80 éves nőről képet és a következőnek elküldöm, hogy ez vagyok én. :D


Ma már megfordult a fejemben, hogy inkább törlöm az egészet, mert nekem ehhez nincs ingerenciám, néha a gyomrom forgott, amikor elolvastam.


Azt nem értem, hogy ezek ennyire fogyatékosok, hogy nem tudják értelmezni amit írtam vagy ennyire el vannak keseredve, hogy nem jutnak nőhöz? De ha meg valóban tele vannak pénzzel, akkor vannak erre szakosodott, fizetős nők.


2020. márc. 12. 10:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van.
2020. márc. 12. 15:58
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy igen.
2020. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!