Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj ha egy fiatal ferfi...

Az baj ha egy fiatal ferfi elkeseredik és leissza magát az utcan?

Figyelt kérdés

Nyáron tortent meg velem , hogy el voltam keseredve aznap , és megittam két üveg sört , majd ettől eléggé részeg voltam , szidkozódtam, és egy buszmegállónál csapkodtam a levegőbe ököllel , ütögettem stb.

Utána miután kezdtem kijózanodni az alkoholtól , megbántam és elkezdtem a sírást. Egyebkent 28 eves vagyok és 3 éve nincs munkahelyem.


2023. nov. 20. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Akinek évek óta nincs munkahelye Magyarországon, az nem is akar dolgozni. Ha megteheted, hogy ne legyen jövedelmed, akkor valaki eltart. Nem bőgni kell, hanem hajnalbam felkelni és bemenni dolgozni.

Ahogy én.

Ahogy pár millió másik magyar.

Ahogy pár milliárd másik ember a világon.

2023. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Rég volt, nem ártottál túlságosan senkinek, úgyhogy szerintem bocsájtsd meg ezt magadnak és felejtsd el.

Milyen munkát szeretnél?

2023. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Garázdaság szabálysértés, max ennyi lehet ebből, de ha azóta nem küldtek levelet, már eltelt 3 hónap, így semmi az égvilágon!
2023. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon vagyunk, sajnos nem egy rendkívüli történetet olvashattunk feljebb. De hát valaki így tudja feldolgozni az érzéseit.
2023. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Legalja viselkedés. És ha részegen belekötsz valakibe? Kellene még egy rendőrségi ügy is? Ne adj' isten priusz?
2023. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na most valakit kezdtél el ütögetni, vagy csak a levegőt?
2023. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6 Valóban zavarosan írta le, de! "Nyáron tortent meg velem , hogy el voltam keseredve aznap , és megittam két üveg sört , majd ettől eléggé részeg voltam , szidkozódtam, és egy buszmegállónál csapkodtam a levegőbe ököllel , ütögettem stb."


Szerintem itt arra gondolt, hogy boxolgatta a levegőt random, mint kedves c típusú honfitársaink amit mindennap látok itt Kispesten. Mivel kiemelte, hogy a levegőbe csapkodott ököllel, és utána nem írt más személyt vagy tárgyat, így nyelvtanilag is badarság lenne a mondat, szóval 99%, hogy csak a levegőre volt mérges. xD.

2023. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#1: Vagy pedig nem tartozik az ép és egészséges csoportba.
2023. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Valaszoloknak

Csak a levegőbe ütögettem és még volt ott egy szep fa is amelynek a zöld levelei be értek a járda területére, a leveleket is ütögettem.

Amugy ezt a viselkedest szegenylem , nehezen tudom elfelejteni..

2023. nov. 21. 21:41
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Ilyeneket én is csinálok, csak nem alkohol hatása alatt, hanem mentális probléma miatt. Nem szégyenlem, de nem is kell csinálni, nyilván részeg ember nem tudja teljesen, hogy jót, vagy rosszat cselekszik.
2023. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!