Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj ha egy fiatal ferfi...

Az baj ha egy fiatal ferfi elkeseredik és leissza magát az utcan?

Figyelt kérdés

Nyáron tortent meg velem , hogy el voltam keseredve aznap , és megittam két üveg sört , majd ettől eléggé részeg voltam , szidkozódtam, és egy buszmegállónál csapkodtam a levegőbe ököllel , ütögettem stb.

Utána miután kezdtem kijózanodni az alkoholtól , megbántam és elkezdtem a sírást. Egyebkent 28 eves vagyok és 3 éve nincs munkahelyem.


2023. nov. 20. 16:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Van benned valami keserűség, kéne tudni, hogy mi az oka. Az, hogy nincs munkád, az inkább már egy következmény lehet sztem. 2,6 voltam.
2023. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy megbántad és szégyelled, már jó jel. Talán nem lesz több ilyen. Tedd túl magad rajta, nem történt szerencsére sérülés.
2023. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Meg kell tudni bocsájtani magunknak. Én 10-20-30 évvel ezelőtti hibáimat is néha felhánytorgatom magamnak, hogy akkor meg akkor milyen durva, vagy ciki, vagy béna voltam. Az érintettek már el is felejtették én meg rágódom ezeken. Hülyeség, ne csináljuk!
2023. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!