Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van valami valóság alapja...

Van valami valóság alapja amit kolléganő megél vagy tudjam be hogy kattos?

Figyelt kérdés

Én ezekben egyáltalán nem hiszek.



Azt állítja ő valami Altair csillagközből való, hatodik dimenzióból valami ki..baszott fejlett fajból meg ő ott valami tanító guru volt de visszaélt a hatalmával aztán száműzték a Földre hogy alázatott tanuljon meg bűnhődjön... Mert ezt mondta neki valami ajurvedikus jós vagy ki.


Teljesen bele van bolondulva ebbe az elméletbe.


Aztán valamelyik nap nagyon felhúztak h már sírtam erre elkezdte ezzel a szöveggel nyomni h nekem szar a gondolkodásom mert így az univerzum amúgy .


Aztán elküldtem akkor a fenébe nem kellett még ez a felesleges hülyeség is.

Akkor állítólag szellem van a szobájába, meg zaklatja a szellem... Ő ki tud lépni a testéből és tök jó...


Tök rendes amúgy meg minden de amikor jön ezekkel menekülnék.



aug. 5. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hely ez, ahol felvesznek ilyen értelmi színvonallal embereket dolgozni???
aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem értem most miért sértegetsz🤷🏼‍♀️
aug. 5. 14:15
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha mondod neki, hogy higyjen amiben akar, de ne akarjon megtéríteni.
aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

2


Az nem sértegetés volt, hanem ténymegállapítás. Ez már pszichiátriai eset. Nem csak egy sima valláskárosultság valamelyik kisebb és szokatlanabb egyháznál például.


(Egyetemi gyakorlaton én pl voltam pszichiátrián, és nem vihorászó meg örjöngő, magukat Napóleonnak képzelő embereket kell ott elképzelni. Volt pl egy totál normális negyvenes nő, aki szentül meg volt győződve arról, hogy ő terhes. Rendesen vette a terhes vitaminokat, készült a babára, stb, miközben férfivel vagy 10 éve nem volt, s ott is csináltattak vele pár hetente terhességi tesztet, mikor olyan állapotban volt, hogy lássa ő is.)

aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kattos. Nem

Kerek neki valami.

aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor sem értem miért nekem írod mert nem én képzelem magam gurunak.
aug. 5. 14:35
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pszichiátriai beteg.
aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

6


Ki írta neked? XD

aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Te sem vagy piskóta. Mindent magadra veszel, közben a kolleganődről van szó.
aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De legalább én nem tartom magam gurunak meg szellemek sem akarnak megdugni. Legalabbis nem tudok róla. Mivel többes számban írta a kommemtet azért vettem magamra. Szerintem nem válaszoltam senkinek sem csúnyán de úgy látom azért akkor most én leszek a célpont.
aug. 5. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!