Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai munkások miért vannak...

Irodai munkások miért vannak így elkényeztetve?

Figyelt kérdés
Gyárban nekik nem kell szombaton bejönni dolgozni még most se hogy hivatalosan munkanap van. Kétkezi munkások meg dolgozzanak látástól vakulásig. Arról már nem is beszélve hogy amikor dolgoznak akkor is óránként szünetre járkálnak legalább 10 percre
aug. 3. 08:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

9-es, dehogy látott. Szerinte az irodában mindenki csak ül és kávézik.

7-es vagyok, a tegnapi műszakomnál megnéztem a statisztikát. Csak bejövő hívások felvételéből átlagolva 3,5 percenként intéztem egyet. Ezen felül voltak kimenőim is, de az lényegesen kevesebb.


Igen, én irodában dolgozom, ahol folyamatosan mások problémáit oldom meg, próbálok segíteni. Sokszor ordítanak, elküldenek melegebb éghajlatra. Nem a saját hibámból, csomóan nem értik a szerződést, nem értik mit kellene csinálniuk. Nem tudják értelmezni a számláikat.

Aki szerint egy "elkényeztetés", meg könnyű, az legyen szíves jöjjön oda é legyen pont olyan kedves, gyors és jó problémamegoldó 150 hívás után, mint a nap elején.

aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Mióta irodán vagyok kevesebbet keresek mert nincs se pótlék, se bónusz, se darabszám, se túlórapénz.

Mára meg egyszerűen kijelentették ha bemegyek nem fizetik ki.

aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
18%
#8 Igen, csak a kétkezi munkás dolgozik, ő termeli ki a lébecoló irodista horrorfizetését! Lehet durrogni, lehet lepontozni nullára, de akkor is ez az igazság! Nem az irodista termeli a hasznot, nem az irodista húzza az igát, hanem a végsőkig kihasznált, lenézett kétkezi munkás! Hála neked #8 ma is sikerült felb@szni magam idegileg!
aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Első válaszoló, tudod sokunknak nincs választási lehetősége. Vagy csináljuk napi 12, heti 60 órában, vagy kívül tágasabb. Örülök neki hogy te megteheted hogy heti 40 órát dolgozz (feltételezem az sem megterhelő fizikai munka) de nekem, nekünk sajna ez jutott.
aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%

#13: támaszd alá, hogy így van.


Ha nincs irodaista, nincsenek informatikai rendszerek, nem hogy a fizetésedet nem tudod elkölteni, mivel a logisztika sem működik, de a fizetésedet sem kapod meg.

Az irodista állapítja meg, hogyan fog kinézni egy ház, mielőtt a kétkezi munkás nekikezd felépíteni, ő állapítja meg, mennyit kell és miből előállítani, mielőtt a gyártósorhoz odamegy valaki.


A Te érveid?

aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%

13-as, oké, akkor legközelebb ha kapsz egy számlát valahonnan és nem érted, vagy nem tűnik korrektnek, akkor ne telefonálgass be sehova, mert hát lébecoló irodisták. A munkahelyeden ne akarj bérpapírt, beosztást, ne panaszkodj ha pl. nincs megszervezve az anyagok és eszközök szállítása. Ne köss biztosítást a házadra/kocsidra, ne hívd a 112-t, ne akarj személyi igazolványt/jogsit/bármilyen papírt, ne akarj hitelt, a gyereked iskolájából ne akarj tankönyv listát vagy bármilyen tájékoztatót vagy órarendet, stb.


Horror fizetés meg neked mi? Ja, tudom, ami nálad 3 forinttal több, az már horror, mert irígy vagy, mint a fene.

aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

#14: heti 60 órákban dolgozni folyamatosan törvénytelen.


Mindenki elsősorban magáért tud kiállni.

aug. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem kéne általánosítani, és mindenkit egy kalap alá venni, aki irodában dolgozik. Biztos vannak köztük fél napot cigizők meg cseverészők is, de akkor talán beszélj csak róluk. A munkaidő sem egységes, biztos van, ahol szombati munkanapokon is dolgoznak (én nem tudom, mi van most nálunk, home officeban dolgozom, és ma is bekapcsoltam a gépet pár órára, ráadásul szabadság alatt).
aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én irodai munkát végzek, mégis dolgoznom kell sokszor hétvégén és ünnepnapon is. Korábban volt olyan munkaköröm, ahol hétköznapi munkarend volt, ott az ilyen ledolgozós szombatokat kötelező volt kivenni szabinak, így a szabimra ment ez rá, amit írsz.
aug. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!