Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai munkások miért vannak...

Irodai munkások miért vannak így elkényeztetve?

Figyelt kérdés
Gyárban nekik nem kell szombaton bejönni dolgozni még most se hogy hivatalosan munkanap van. Kétkezi munkások meg dolgozzanak látástól vakulásig. Arról már nem is beszélve hogy amikor dolgoznak akkor is óránként szünetre járkálnak legalább 10 percre
aug. 3. 08:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Heti 40 órát kell dolgozni.


Aki ennél többet dolgozik, magára vessen.

aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Számítógépes munkához törvényileg jár óránként 10 perc. Én sajnos nem tartom be ezt, pedig kéne és szemüveges is vagyok. Illetve szombaton dolgozok és helyette hétfőt veszek ki szabinak, ellenben nem gyárban vagyok. Mindenhol más, valahol kivetetik kötelező szabinak. Ha ott például kivetetik velük és a gyártósorral nem, az tényleg feltűnő jelenség így.
aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Mert tanultak érte.
aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagyok irodai munkás. Voltam.


Fel kellett mondanom, mert nem lehetett megoldani bizonyos konfliktushelyzeteket.


Elmehetsz tanulni Kérdező, ha gondolod! Az érettségit bármikor le lehet tenni és akkor jobb munkaerőpiaci helyzetet tudsz magadnak teremteni!

aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Hát szoktak dolgozni, azért van munkát, de vidéki gyári irodában nem tudnak nagyon előrelépni. Idő pocsékolás a karrier szempontjából. Igaz, mindenkire ott szembe a mérnökön kívül a gyárban.
aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%

És akkor a home office-ról még nem is beszéltél...


A válaszokat lényegi részét részint láthatod.

aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én irodában dolgozom, de ilyen ügyfélszolgálat-szerű és mi 365 napban, 0-24-ben dolgozunk. Krvára el vagyunk kényeztetve. Tényleg.


Az mitől elkényeztetés, hogy nekik így van a munkájuk? Az nem elkényeztetés, hogy van olyan, aki meg vezérigazgató?


Komolyan, már a hócipőm tele ezekkel az itteni nem normálisakkal, akik minden nap kiírják ugyan azt a panaszos, hisztis, nyafogós baromságot. Nem kérdés, hanem csak picsogás, meg más dolgával foglalkozás.

És akkor most jön majd, hogy irodában csak a protekciós dolgozik, senki más, ugye?


Semmi más, csak hangulatkeltés.


Az meg, hogy LEGALÁBB 10 PERS SZÜNET. Most basszus, az rohadjon meg, aki kap szünetet, nem az, aki nektek nem ad? Ha téged vernek át, akkor az a hibás, akit nem vertek át???????

aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
7: A kérdező nyilván az a fajta proli, aki szerint csak a kétkezi munkás dolgozik igazán, és az irodisták mind semmirekellő naplopók.
aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Érettségim nekem is van, még se tudtam sose irodában elhelyezkedni dolgozni. Az irodásoknak sok mindenben előnyük van. Még kényelmesen kávét inni is tudnak, anélkül hogy b....sztatnák őket. A gyári munkás meg pisilni sem mehet ki, mikor kell neki.
aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
9-es láttál már közelről call centert? :D
aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!