Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megbetegít a munkahelyem, mit...

Megbetegít a munkahelyem, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem egy új munkahelyen irodai munkát de mint kiderült utólag az egyik raktár ahová napi szinten járni kell, 90% feletti páratartalom mellett vastagon penészes falakkal, dobozokkal rendelkezik.

Erről nem tudtam, üzemorvos tud a súlyos penészallergiámról de arról nem tudott, hogy ez is ilyen hely így engedett jönni. A kollégáknak szintén új hely, nemrég költözött a cég.

Napról napra egyre rosszabb állapotba jutok 4x-es gyógyszer adag mellett is (a maximum amit szedhetek), viszont tapasztalatszerzés mellett a fizetés is sokkal jobb mint máshol így nem tudom mitévő legyek. Jelenleg nem találnék szakmában levő másik állást csak teljesen más, nem releváns dolgokat. (Hónapok óta kerestem munkát és ez volt az egyetlen ami komoly lehetőséggel kecsegtetett)

A kollégák is kedvesek.

Home office van de csak próbaidő után és csak havi 10 nap.



aug. 2. 17:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az allergiánál sokkal súlyosabb betegséget is kaphatsz a oenésztől. Ha hazaviszed magadon a spórákat, akár az otthonodat is megfertőzheti. Szerintem akár simán fel is jelenthetnéd a céget, mert ez is veszélyeztetés. Mondjuk a 90%-os párában és penészben úszó gépeket sem értem hogy is lehet egyáltalán használni... Szintén nem valami biztonságos, ha elektromos eszközök és pára csapódik le bennük.
aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Közben bekerültem az SBO-ra mert elkezdtem fulladni, az üzemorvosom azt javasolta, hogy vegyem fel a kapcsolatot a cég munkavédelmi felelősével amit el is kezdtem, a háziorvosom pedig elküldött pulmonológiai vizsgálatra és gyógyszeres kezelésre.


Örülök, hogy van haladás ameddig nem jeleznek vissza másik álláslehetőségről (mert igyekszem elkerülni, de a munkanélküliséget bizonytalan ideig nem engedhetem meg magamnak sajnos), viszont attól tartok, hogy ki fognak rúgni..

aug. 25. 18:37
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Bakker melyik cég az mert biztos nem veszek onnan semmit, se semmi nem kell tőlük. Eleve munkatársakat de ügyfeleket vásárlókat is veszélyeztetnek.
aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy nyomorék páramentesítőt minimum le kellene küldeni, de inkább új raktár kell. Mi lesz télen ha nyáron is ez van.
aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A céget kellene kirúgni a jó anyjukba. A holdra.
aug. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Végül a mai napon felmondok, eddig betegszabadságon voltam.

Minden orvos elmondta, hogy megismétlődik ha maradok, nem várom meg, hogy HomeOffice-ból egyszer csak visszatoloncoljanak.


Felvitték egy tiszta raktárba a penészes cuccokat, ezzel meg van oldva szerintük.

szept. 9. 02:00
 17/17 A kérdező kommentje:
Felmondtam, de nem tetszett nekik.
szept. 9. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!