Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beteges mértékű klikkesedés...

Beteges mértékű klikkesedés van a munkahelyemen, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egy kis 30 fős irodában dolgozok, ahol 6-an vagyunk egy munkakörben. Ebből 4 ember olyan mértékben összetart, hogy az már zavaró. Egész nap egymással chat-elnek, akkor is ha valaki nincs bent az irodában. Egymást hívogatják, bármilyen különösebb ok nélkül. A szabadnapos kolléga képes bejönni kávézgatni és cigizgetni, hogy a többiekkel legyen. Ha valaki végez, még bent van munka után órákig hogy beszélgessen. Ezek négyen betegesen lesik egymás minden mozzanatát, hogy együtt lehessenek. Kb. heti 4-szer együtt is buliznak, lerészegedésig.


És ami vicces, hogy kb. fél éve jöttek a cégünkhöz mind a négyen. Tehát relatíve újak. És mégis bennfenteskednek, ők minden pletykát jobban tudnak mint mi öregek, akik már ott dolgozunk 15 éve.


Engem is próbáltak "bevenni" a klikkjükbe az elején, de én a családommal, barátaimmal nem vagyok ennyit együtt sülve-főve. És gyorsan ki is estem a körükből. Mit lehet tenni? Iszonyatosan abszurd az egész szitu. Frusztrál, hogy én vagyok a régi motoros, és kb. én érzem magam kívülállónak a cégnél.


Amúgy mindannyian 35 és 45 közötti férfiak vagyunk.


júl. 29. 19:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem igazán derül ki mi a konkrét problémád.
júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%

Mert nincs szövegértésed, első!

Olvasd el még egyszer, lassan, hangosan!

júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Megy az értő olvasás, 2. Semmi olyat nem írt, ami problémát kellene hogy jelentsen számára.
júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%

#2:

De azért le nem írnád, vagy segítenél valamit a kérdezőnek, ugye, persze a másik válaszolónak bezzeg be tudsz szólogatni, okostojás.

júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%

Istenem, méghogy semmi olyat nem írt, ami probléma számára!!


Idézem:


"És gyorsan ki is estem a körükből. Mit lehet tenni? Iszonyatosan abszurd az egész szitu. Frusztrál, hogy én vagyok a régi motoros, és kb. én érzem magam kívülállónak a cégnél."


Kétségbeejtő a szövegértésed!

júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szimplán nem foglalkoznék velük, nem haverkodni járok be a munkahelyre
júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csatlakozni senkihez sem, hanem járni a magam útját.
júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen dolgon mit aggódsz? Nem rekesztenek ki, próbálnak bevonni. Nem kötelező mindig együtt bandázni a munkatársakkal, az csak egy plusz, jó,ha van; jó, ha jó a közeg. A melóba melózol, utána mész te is a saját baráti-köröddel. Amúgy, asszem, annyira nem rekesztenek ki, hogy hallhatod te is a pletykákat, a füled hallatára mondják el.
júl. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és ez nem beteges.be akartak téged is venni
júl. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Bejárni a munkahelyre amikor nem is kell dolgozni, csak hogy le ne maradj valamiről azért az szerintem beteges. Az normális lenne hogy valakinek nincs élete a kollégáin túl, és sosincs olyan 20 perc az életében hogy ne beszéljen a kollégával valamit, akármit… még a szabadság alatt is?
júl. 29. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!