Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beteges mértékű klikkesedés...

Beteges mértékű klikkesedés van a munkahelyemen, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egy kis 30 fős irodában dolgozok, ahol 6-an vagyunk egy munkakörben. Ebből 4 ember olyan mértékben összetart, hogy az már zavaró. Egész nap egymással chat-elnek, akkor is ha valaki nincs bent az irodában. Egymást hívogatják, bármilyen különösebb ok nélkül. A szabadnapos kolléga képes bejönni kávézgatni és cigizgetni, hogy a többiekkel legyen. Ha valaki végez, még bent van munka után órákig hogy beszélgessen. Ezek négyen betegesen lesik egymás minden mozzanatát, hogy együtt lehessenek. Kb. heti 4-szer együtt is buliznak, lerészegedésig.


És ami vicces, hogy kb. fél éve jöttek a cégünkhöz mind a négyen. Tehát relatíve újak. És mégis bennfenteskednek, ők minden pletykát jobban tudnak mint mi öregek, akik már ott dolgozunk 15 éve.


Engem is próbáltak "bevenni" a klikkjükbe az elején, de én a családommal, barátaimmal nem vagyok ennyit együtt sülve-főve. És gyorsan ki is estem a körükből. Mit lehet tenni? Iszonyatosan abszurd az egész szitu. Frusztrál, hogy én vagyok a régi motoros, és kb. én érzem magam kívülállónak a cégnél.


Amúgy mindannyian 35 és 45 közötti férfiak vagyunk.


júl. 29. 19:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Én ebben nem veszek részt, nekem vannak barátaim, néha 1 hét is eltelik hogy beszélnénk, van egy szerető családom, teljes az életem.


Mégis kirekesztődök a melóhelyen, mert én balga a munkaidő végén hazamegyek, szabi alatt meg nem megyek be az irodába.

júl. 29. 23:26
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező, ez a magánügyük. Téged ez miben erint? Csinálod a dolgod és kész.
júl. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a dolgot inkább a saját fejedben tedd helyre. Úgy érzem, mintha te most a ranglétra alján látnád magad, de min. kívülállóként. 4en nagyon összeborultak, de attól még ott van 25 másik ember rajtad kívül.
júl. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Menjenek be, maradjanak, kit érdekel? Ha nincs jobb dolguk akkor tegyék amit akarnak. Neked van jobb dolgod mint bent lenni
júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
28%
Gondolom nincs családjuk, élvezik az életet, ez miért fáj neked?
júl. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Én ebben nem veszek részt, nekem vannak barátaim, néha 1 hét is eltelik hogy beszélnénk, van egy szerető családom, teljes az életem."


Ha így lenne, nem zavarna, hogy egy 6 fős irodában négy ember között szoros barátság alakult ki.

júl. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

15: Hát ez az : van családja mindegyiknek, van amelyiknél 3 gyerek is van. Mégis apuka a családi program helyett bent cigizget, mert retteg, hogy lemarad egy pletykáról, vagy ne adj isten őt beszélik ki.


16: Igen, zavar, hogy vagy asszimilálódom, és ők lesznek az életem, feláldozom a szabadidőm, családom, májam (!). Vagy kirekesztett leszek.


Igen, zavar.

júl. 31. 20:03
 18/19 anonim ***** válasza:

"Vagy kirekesztett leszek."


Miből? A munkahelyi pletykából? Hát az nagy veszteség, bizony.

aug. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a munkádat nem akadályozzák, hagyd a fenébe őket.

Nekik szar életük van, amit a munkahelyükön akarnak bepótolni.

Neked sokkal jobb, szetető családod van és barátaid.

Nehogy feláldozd őket egy szar munkahely miatt.

aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!