Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi kell ahhoz hogy el indítsák...

Mi kell ahhoz hogy el indítsák egy vállalkozást? 21 éves vagyok És úgy gondolom a mai keresetből nem igazán lehet haladni az életben Jelenleg is dolgozom viszont szeretném ha a pénz dolgozna helyettem

Figyelt kérdés
Vannak ötleteim viszont nincs sok tőkém pár 10 ezer szak közép iskolát végeztem és egyből munkába is áltam
aug. 2. 09:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
*bevállalni azt ha elbukod. Az uzlet egyszer fent egyszer lent ezzel is számolni kell tudni.
aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
51%

Néhány 10 ezer akkor elég, ha online vállalkozás, van eladható tudásod, tudsz mondjuk webinárokat, workshopokat tartani. Tudást tudsz átadni, oktatni.

Ez ráadásul akkor is hoz pénzt, ha épp nem oktatsz. Előre felvett anyagokra előfizetni, stb. Szuper dolog, hajrá!

aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
46%
21 évesen milyen rálátásod van a "mai keresetre"?
aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
13%
Nemed?
aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
# 13 képzeld már kb 3-4 éve dolgozom több munka helyem is volt külföldön is
aug. 2. 11:48
 16/26 A kérdező kommentje:
#14 F
aug. 2. 11:49
 17/26 anonim ***** válasza:
aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%
Nos: Ha 4 éve dolgozol és egyrészt külföldön, és pár tízezer forintod van, akkor a te kezedből kifolyik a pénz, teljesen mindegy mit csinálsz.
aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
18# csak azt nem mondtam hogy ez óta lett vezetői engedélyem plusz gyerek kori álom autóm és nyilván a megélhetésre is kell pénz albérletet fizetni havi kiadások stb
aug. 2. 12:27
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor add el az álomautót és meg lesz az alaptőkéd.
aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!