Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi kell ahhoz hogy el indítsák...

Mi kell ahhoz hogy el indítsák egy vállalkozást? 21 éves vagyok És úgy gondolom a mai keresetből nem igazán lehet haladni az életben Jelenleg is dolgozom viszont szeretném ha a pénz dolgozna helyettem

Figyelt kérdés
Vannak ötleteim viszont nincs sok tőkém pár 10 ezer szak közép iskolát végeztem és egyből munkába is áltam
aug. 2. 09:55
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Én amire gondoltam hogy valami üzletet nyitni Budapesten vagy valami szolgáltatást nyújtani ehhez hogy tudnék tőkét szerezni? Még nagyon kezdő vagyok ebben
aug. 2. 09:59
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
Az a baj, hogy ma Magyarországon vállalkozóként is csak leginkább simlivel lehet előrébb jutni, vagy ha megvan a kellő háttér, ha érted mire célzok...
aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
LoL
aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Néhány tiz ezer kb semmire sem elég. Ha szolgáltatást nyujtasz arra is az iparengedély, adók meg minden lószar egy valag pénz. Legalább 1-2 millios alaptőkédnek lennie kell a legegyszerűbb vállalkozáshoz is!
aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
"szeretném ha a pénz dolgozna helyettem" Aha, hát akkor szerezz előbb sok pénzt.
aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
52%
itthon sehogy. Külföldön próbálkozz ha van egy jó ötleted.
aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi kell hozzá?

Első körben pénz.

Utána jöhet egy jól kidolgozott ötlet.

Aztán pedig a felépítése.

aug. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%

Ahogy írják.


Nekem amúgy van vállalkozásom, webshopjaim. De ehhez is nagy tőke kell, sok idő és olyan nagy a verseny minden területen, olyan kicsi a vásárlóerő és olyan brutál adók vannak, hogy a többség ebből simliskedve sem él meg.

aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Antiszociális lény ***** válasza:
83%

Ha Kft-t szeretnél (bár elsőre szerintem legyél csak e.v) de a lényeg az, hogy 4-5 millió forint alatt hozzá se kezdj.


Ahhoz is kell tartalék még esetleg beindul.. bérletidíj, rezsi, alkalmazott, számlák, eszközök, számlázó stb...

aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg pénz tőkének kapcsolatrendszerek és bevallalni azt is elbukod arra is felkészültnek lenni
aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!