Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az hogy egy 24 eves...

Miert van az hogy egy 24 eves fiu azt mondja ram hogy kislany vagyok? 21 eves vagyok nem viselkedem gyerekesen egyebkent ?

Figyelt kérdés
jún. 15. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Kontextus és az adott interperszonális kapcsolat jellegének a függvénye. Például ha ezt teljesen komolyan gondolja és nem csak heccel vagy fel akar szedni, akkor valóban érdemes elgondolkodni azon, hogy miért lehet ez. Ha a társad mond ilyet, akkor vond kérdőre őt. A fizikai adottságaid esetleg szóbajöhetnek, mint ok, mivel manapság már nem kevés 14-15 éves kislány is 20-nak néz ki a sok sminktől. Ami pedig a viselkedést és a gondolkodásmódot illeti, az csak egy dolog, hogy te nem tartod gyerekesnek a viselkedésedet és a gondolkodásmódodat, viszont könnyen elképzelhető, hogy mások annak tartják. Én most csak általános dolgokat írtam le, semmi személyes. Illetve egy azért lenne: nehezemre esik komolyan venni olyasvalakit, akinek nehezére esik legalább ékezeteket használni (ráadásul nyilvánosan, nem egy chatben), pedig én is huszonéves vagyok.
jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Minden bizonyal tetszem neki sztm provokal
jún. 15. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor elég rossz csajozós dumája van.
jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
#4 Köszi a felvilágosítást, (az előző kérdését csak általad ismertem meg) bár jót szórakoztam a kérdésen és próbáltam hasznos választ adni, viszont ezúttal jelentem is mindkét kérdést, mivel ezek alapján egy trollal állunk szemben. Oké, hogy a felhasználóneve anonim, de ez a fogalmazási stílus és a helyesírási hibák halmaza (és azok jellege) arra enged következtetni, hogy a kérdező ennél a 2 kérdésnél egy és ugyanaz, illetve tényleges célja nincsen a baromkodáson kívül.
jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Volt még egy harmadik is, csak átpakolták így lassabban találtam meg. Ott meg 20 éves volt a kérdező és nem 21:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Bár utóbbi eltér némiképp, mert ott még használt ékezeteket a delikvens, de a séma az ugyanaz.:D Egyébként érdekes kérdés az, hogy egy felhasználót ennyi alapján azonosítsunk egy kvázi anonim oldalon. Mivel tényként nem kezelhető, így hipotézis, ellenben eléggé megalapozott.
jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Seila ***** válasza:

5


Hiába jelentetted, továbbá is jóvá hagyták a kérdéseit a kérdezőnek.

jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hasonlo kerdeseket egyeltalan nem en kerdeztem xd
jún. 23. 16:46
 10/10 anonim ***** válasza:
De hasonlóan ostoba attól még lehetsz.😘
jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!