Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Éreztétek már,hogy elegetek...

Éreztétek már,hogy elegetek van a gyári/céges életből?

Figyelt kérdés

Jelenleg 25 éves vagyok,20 éves korom óta dolgozok (van technikusim,Okj-m)

Konkrétan az évek során sajnos sok gyárat megjártam,és különböző területeket próbáltam ki magam,sokszor belefutottam abba hogy kevés pénzért dolgoztam,voltak helyek ahol a környezet volt rossz,de volt olyan hely is ahol a többműszakos munkarend miatt hagytam ott.


Jelenleg 1 műszakban dolgozom,de kezdem érezni hogy elegem van ebből a gyári "Robot,monoton" munkából,és szeretnék valami másban dolgozni,ahol nem kell megdöglenem.


Jelenleg fogalmam sincs még milyen irányban akarnék menni,gondolkoztam a vendéglátásba,vagy egyszerű bolti,eladói munkába.


Szerintetek melyik érné meg a legjobban?Vagy milyen irányt ajánlanátok?


Ti is éreztetek már ilyet hogy elegetek van a gyári életből,és mást csinálnátok?


Normális,válaszotokat nagyon megköszönom :)



aug. 1. 02:06
1 2
 11/12 anonim válasza:
51%

Nekem is tele lett a t.köm, 40 év alkalmazotti lét után váltottam.

Most a hobbim a munkám. Biztos van olyan tevékenység, amit akár ingyen is végeznél, csak mert érdekel, vagy szereted. Az a neked való munka, így olyan helyre kell menned, ahol ezt csinálhatod.

aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kérdező mi érdekel? Olyan irányba kéne elmenni ami érdekel téged.
szept. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!