Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetne változtatni?

Hogyan lehetne változtatni?

Figyelt kérdés

Én egy egyszerű cukrász vagyok, de napról napra kezdek kiégni munkahelyen. Konkrétan ide már sírógörccsel jövök dolgozni.

Voltam már más más helyen, de rájöttem, hogy a korán kelés és a munka, az azért nehéz egyben, mert nincs semmilyen formában megbecsülve itthon a szakma.

Ismerőseim IT-sok, majdnem tripla annyi fizuval mint amennyit én keresek, és nekik nincs hétvégén munka, mint nekem, nekik munkaidő közben is szinte szabad idejük van, nem takarítanak meg güriznek annyit.

Tőlem sem áll távol az informatika, de viszont a programozás alapjait egyszerűen nem tudom sajnos megtanulni, mert az a része nem megy.

Többször is gyakoroltam, videót néztem, segítséget kértem, de az a része nem megy.

Milyen opciók lennének szerintetek a legjobb, ami nekem még nem késő?

22/F



júl. 29. 19:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Keress mentorokat
aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!