Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gyakori, hogy a...

Mennyire gyakori, hogy a munkahelyen a vezető nem vállal fel konfliktust?

Figyelt kérdés
Akármilyen helyzetben, például ha két kolléga nem tud együtt dolgozni, ő nem szól egyiküknek sem, csak hogy oldjátok meg, vagy például nem szól rá a többiek által bepanaszolt kollégára, vagy nem áll ki az emberei mellett, inkább sz.rban hagyja őket, ilyenek. Szerintetek ez sokszor fordul elő, vagy inkább nagyon is próbálják megoldani, elrendezni a konfliktust?
júl. 29. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom....

Normális ember elvileg rászól és abbahagyja a hülyeségeit...

Nálunk össze is foghattak nagyon úgy tűnt...

Próbaltunk rájuk szólni már mindennel a végén a legnagyobb hangú nő csak befogta..

Nehéz mert összefognak és azt kell leállítani......


Van amit nem lehetne bevinni munkahelyre én bevezetném...


Van ami meg nekik is büntetés mert tovább elkell viselni..

júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Az utánfutóira még vannak panaszok...


Ezzel nem tudom mit fognak kezdeni.....


Mégiscsak munkahely és dolgozni is kell.....

júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Esetleg lebuktatni is lehet hogy miért nem tudnak dolgozni....

Én azon vagyok....

júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak abból a személyből lesz vezető, aki nagyon jól tudja kezelni a konfliktusokat, de ha még is belefolyik, csak minimálisan!

Normális munkahelyeken így működik!

Azok a személyek, akik ennek az ellenkezőjét teszik, és elkezdenek veszekedni és kiabálni az alkalmazottjaikkal, ŐK, már csak protekció alapján került vezetői szerepbe.

Nem véletlenül szokták mondani, hogy vezetőnek születni kell, kevés ember alkalmas egy ilyen pozíció betöltésére!

júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Csoportvezető vagyok, mi fentebbről (nagyon fentebbről) megkaptuk utasításba, hogy minden ilyen kollégák közötti konfliktusból maradjunk ki, és ha mégis hozzánk fordulnak a kollégák, akkor ne fogjuk egyiknek se a pártját, hanem tereljük őket a HR-hez, azok majd megoldják.
júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen a vezető, amit sokan ki is használnak 1000-el.
júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Azt nem tudom, mennyire gyakori az ilyen, viszont volt egy munkahelyem, ahol a kisfőnök ilyen volt. Egyrészről jó volt, hogy nem folyt bele minden konfliktusba, hanem hagyta, hogy a két fél felnőtt módjára megoldja (mondjuk erre kevés példa volt), másrészt meg néha érződött is, hogy (részben emiatt) nem volt mindig a helyzet magaslatán. Legalábbis az ilyen, konfliktusos történések terén.
júl. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7: Én annyira utálom az ilyen főnököket, aki a panaszra csak annyit reagálnak, hogy "Felnőtt emberek vagytok, oldjátok meg egymás között!". Bakker, nyilván megpróbáltam lerendezni a kollégával, de nem sikerült, és ezért fordulok hozzá! Aztán meg ha a dolog valami drasztikus vagy tragikus végkifejletbe torkollik (pl. egyikünk súlyosan összeveri a másikat), akkor meg csak a vállát vonogatja, és lesöpri magáról a felelősséget. Én az ilyet főnöki, felettesi posztra alkalmatlannak tartom. A konfliktusok megoldása is a munkaköréhez tartozik, nem csak a dirigálgatás meg az ellenőrízgetés.
júl. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk évek óta nem rúgnak ki valakit, akit nem tartanak túl jó munkaerőnek, mert nem merik neki megmondani a véleményüket... Ennyit arról, hogy mindenki alkalmas lenne főnöknek... Vagy nem akarják megbántani, nem tudom mi az oka, de nagyon gáz, hogy inkább megtűrnek valakit, csakhogy ne kelljen felvállni vele a kirúgás konfliktusát.
júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
felvállalni*
júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!