Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan gondolatod,...

Volt már olyan gondolatod, hogy bárcsak ne kéne dolgoznod soha többé?

Figyelt kérdés

júl. 22. 06:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nem egyszerű új helyet találni azért. Elvagyok itt, csak szerintem van olyan helyzet mikor besokall az ember.

5 és fél éve dolgozok ezen a helyen. Első munkahelyem.

Így most érzem, nem is éltem semmit szinte eddig, mert csak a munka volt...

Nyilván nem tehetem meg, hogy ne dolgozzak.

júl. 22. 08:28
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy nem szereted a munkád. Valami nincs egyensúlyban benne. Olyat kellene csinálnod, amit szeretsz csinálni.
júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Minden nap van ilyen gondolatom :)
júl. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt, a gondolatot cselekvés is követte, és most már ott vagyok hogy ez az gondolat a valóság.
júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
#14: Szuper! :)
júl. 22. 11:06
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Főleg, amikor délutános vagyok. Elmegy az élet a munkával és pár óra a szabadidő. Ami persze házimunka nagyrészt.
júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Totál simán el tudnám foglalni magamat, még akkor sem lenne elég minden! :-)


35/F

júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, nehéz is váltani, mostanában (új) munkahelyet sem egyszerű találni. HR sem jelez vissza, csak, ha nyomulsz, hívogatod őket (legalábbis saját tapasztalatok ezt mondatják velem), a pozíciókat pedig nagyon sokszor betöltik azok, akik ismernek valakit az adott helyen.


Ciki bevallani, de először ilyent a szakmai gyakorlatom alatt éreztem. Ledolgoztam 10+ órát/nap, hazaestem és akkor vágott mellbe, hogy ez az a fajta élet, amit nem szeretnék. Utána, a másik gyakorlat alatt, viszont imádtam mindent, ott nem voltak ilyesfajta gondolatok.

júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem minden nap ugy kelek hohy nem erdekel mindjart a falhoz vagom a telomat es lefsom, nem megyek be :D
júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A hét minden napján és az év 365 napján!
júl. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!