Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már hasonló életérzésetek...

Volt már hasonló életérzésetek, gondolatotok, bizonyos cselekményekkel kapcsolatban? Érzelmi felemás tengődés, figyelmeztető jelek?

Figyelt kérdés

Az esély erre nulla a mai anyagias világban, de tételezzük fel, hogy visszamenve 40 évvel, a korábbi rendszerbe születve: Ahogy szokták mondani, akit a sors nekem rendel, az úgyis az enyém lesz, akár ideig-óráig , de a mienk lesz. Mondjuk kapok egy olyan nőt, aki minden téren megfelelő. Külsőleg, belsőleg, ő álmaitok nője.


Volt egy olyan gondolatom, hogy lefeküdne velem, de egyszerűen annyira megkívánnám a nőt előtte és az aktus után további kapcsolatra, hogy megérkezne az a gondolat, hogy miatta kelek fel leginkább minden nap. És ha ne adj isten, különmegyünk,(meghal,/ elmegy stb), akkor olyat teszek, hogy magam is megbánom. Ezért, mivel bármennyire is változik az ember, az idők folyamán, mindig marad annyi, hogy legmélyen jót akarjon

embertársainknak. Ezért inkább elutasítja magunktól a jót, azért mert talán tart attól, hogy az elmúlik és akkor csak rosszabb lesz.

Ezt a halálosan szerelmes érzelmi síkot manapság elérni egy férfinek szerintem totál kapufa. Egyrészt azért, mert van buktatója, másrészt azért, mert ahhoz jó embereknek kellene lenniük a nőknek, hogy azt tudják kezelni.


De a lényegre visszatérve: Én nem tudnám legbelül elfogadni azt, hogy az a nő, aki az enyém, az egy másik férfié is legyen. Ez elméletben nem hiba, gyakorlatban igen, mert lazábbnak kellene lennie az embernek, hiszen a mai élet nem habostorta. Bármilyen is vagyok, legalább annyira ott van a figyelmeztető kisördög, mint amennyire a kívánalom ahhoz, hogy megtaláljuk a külsőleg-belsőleg megfelelő társat.


A mai világban is, egyik nap van nő, a másik nap nincs. Korábbi vezetőmnek is volt egy nője, (aki nekem mondjuk nem tetszett.) De neki igen, miután megvette 100.000 Forintért neki a kiskutyát , a nő felszívódott, egyszerűen egy régióban dolgoztak, de azonnal befejezte a kapcsolatot. (Kivárta az ajándékot? ) Az ember teljesen megváltozott,

mentálisan 360 fokot fordult. Lehet nem is baj, hogy nem lettem szerelmes senkibe. Amilyen komoly természetű vagyok, ennek egyre kevesebb a lehetősége. De ilyen érzelmi fingatások nem hiányoznak még a legerősebb embernek sem. Egyik nap van kapcsolat, van minden, ami jól működik,

következő nap már semmi. Inkább akkor legyek egyedül.



Most nem kellenek ezek a nagyvilági huszár beszólások, egyszerűen csak a történések maga a nagybetűs élet. Aki nem gazdag, az nem tud minden napra nőt hozatni magának, ha éppen magányos, feltéve arra az esetre, ha szétszéled a kapcsolat. Akkor inkább jobb beállni arra szintre, ami nő nélkül adódik, mint zuhanni egy szerelemből.


Fura magamnak is, csodálkozom, nem gondoltam volna, hogy valaha ezt így leírom.



#élet, nagyvilág
2020. máj. 22. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem unod még ezeket a baromságokat?

Ha lelkileg nyomorult vagy, másik korban se kellenél senkinek. Persze, régebben nagyobb volt a belső kényszer a házasságra. Lehet valaki összejön veled. Aztán lelkileg őt is megnyomorodva távozik, de ettől még nem lett volna jobb

2020. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lelkileg nyomorult. Te olyan rosszindulatú vagy és buta , mint a föld, hogy talán ilyen kérdés alá jobbat nem is várhattam volna. Mondjuk miért is csodálkozom nem igaz? Manapság ez jellemző.
2020. máj. 22. 11:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden napra kell 1 (vagy 100) nőgyűlölő kérdés...
2020. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazság szerint, neked mi ebben a nőgyűlölő?
2020. máj. 22. 11:56
 5/9 anonim ***** válasza:
A nők nem lehetnek jó emberek, a nők nem tudnak szeretni, a nőket csak a pénz érdekli...
2020. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát hallod, ha a tetteid is ilyen kuszák, és össze-visszák, akkor nem csodálom, hogy nincs értékelhető, tartós kapcsolatod. Ha soha semmit nem mersz megtenni, mert félsz a következményektől, akkor egyfolytában csak a langyos sz.rban ülsz és semmi nem fog veled történni, sem jó, sem rossz. Csak úgy megjegyzem, hogy az irományodban említett 360 fokos fordulat azt jelenti, hogy semmi nem változott, mivel az éppen a kiindulási pont.


Szóval ez az eszmefuttatásod enyhén szólva is zavaros.

2020. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"360 fokos fordulat azt jelenti, hogy semmi nem változott, mivel az éppen a kiindulási pont."


Akkor úgy látszik nem érted az egész ügyet. Az nem kiindulási pontnak számít a történetben, hanem a derült égből a villámcsapásnak, ami arra enged következtetni, hogy a nőkkel miért kell vigyázni.

2020. máj. 22. 12:26
 8/9 anonim ***** válasza:
"Az ember teljesen megváltozott, mentálisan 360 fokot fordult". Ezt írtad! És még mindig nem érted, miről van szó!
2020. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Te nem érted, hogy miről van szó. Most feleslegesen vájkálsz a témában.

Csak egyszerűen értsd meg a dolgokat. Ez a feladat, ha már olvasol.

2020. máj. 22. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!