Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan gondolatod,...

Volt már olyan gondolatod, hogy bárcsak ne kéne dolgoznod soha többé?

Figyelt kérdés

júl. 22. 06:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Volt
júl. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Az a baj, hogy munkamániás lettem, így nekem az a bajom, hogy dolgozni szeretek, de nem ebben a társadalomban, ahol mindenki csak nyafogni tud. Ezen meg nem tudok változtatni.
júl. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Csak ilyen gondolataim vannak.
júl. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Persze.
júl. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Volt

Azóta is a passzív jövedelmeimből élek.

júl. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Ezen akarok változtatni egy jobb állás lehetőséggel, amivel többet kereshetek és abból lesz lehetőség tovább fejlődni. Nekem kell ,hogy valamit csináljak és ha valamit csinálnom kell, az legyen értelmes.
júl. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Minden hétfőn.
júl. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Én nagyon keveset vagyok szabin is, mert egyedül látom el a feladatokat a munkahelyen és nincs aki helyettesítsen.

Múlt héten voltam egy hét szabadságon végre. Most tudatosult bennem, hogy mennyire kevés időt vagyok otthon, keveset találkozok a párommal, foglalkozom a hobbijaimmal. Aztán elmegy így az élet.

Tudom az a normális, hogy dolgozunk, csak azért néha elkeserítő ha így belegondolunk.


Érdekes mert korábban főiskolásként meg pont, hogy vártam a nyári munkát, mert már unnatkoztam nyári szünetben otthon. Most már visszasírom...

júl. 22. 07:26
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Annyiszor, mint csillag az égen!

Egyszer talán megvalósul, ha minden jól megy. ")

júl. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#8 miért nem váltasz? Nem mindehol ilyen rossz.
júl. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!