Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondási idő alatt mi van...

Felmondási idő alatt mi van ha lebetegedsz?

Figyelt kérdés
Ha végig betegszabin vagy amíg a felmondási idő van, nem kell miután meggyógyultál ledolgoznod?

júl. 21. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ledolgozni.
júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nálunk olyan intézte végig betegszabinak, aki azért mondott fel, mert bizonyos kollégák rommá szekálták. Nem tudom, mit mondhatott az orvosának, de egy napot sem kellett dolgoznia azután, hogy felmondott, és a beosztásban betegként szerepelt.
júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

3 évig végig betegszabadság nélkül dolgoztam, a gyerek mellé bébiszitter jött mindig (egyedülálló anya voltam)

Felmondási idő alatt pont beteg lett, na nem voltam hajlandó bébiszittert fizetni.

Persze a nagyságos főnökasszony felhívott hogy ugye akkor tudom hogy 1 héttel tovább kell dolgoznom 🤣🤣🤣

Próbálkozott de nem jött össze

(Nem talált a helyemre senkit és azt hitte plusz egy hetet ki tud húzni)

júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!
júl. 21. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a felmondási idő elindul, akkor teljesen mindegy, hogy mi történik alatta, a meghatározott idő elteltével letelik, és annak utolsó napjával megszűnik a munkaviszonyod.


Tehát semmi nem tolja ki, nem hosszabbítja meg annak időtartamát. Konkrétan SEMMI!

júl. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!