Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hollandiában egy Holland...

Hollandiában egy Holland állampolgár meg tud élni munka nélkül is?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha egy Holland srác nem akar dolgozni, akkor ott kap annyi "segélyt" havonta, hogy meg tud belőle élni?

Mert itt nalunk ugye 22800 forint ot ad az állam.


szept. 7. 09:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
"Sajnos" tobb nyugati orszagban el lehet logatni a labad eveken at segelybol. Es ott is utaljak az ilyen eloskodoket.
szept. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Emberek egyenlőek , mindenki egyenlő

Az is aki dolgozik, meg az is aki nem

szept. 7. 10:08
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Aha, es mond csak, a segelyt honnan is kapnad? Talan a dolgozok adojabol?

A lakhatast, etelt, aramot, kozlekedest, stb a naplopok allitjak elo?

szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanolyan ingyelelok mint a focistak azok is csak labdazgatnak egesz nap megis eltartjuk oket
szept. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt is futotta volna normális szociális hálóra, iszonyat nagy adóterhek vannak a magyar embereken. Csak ugye ennek a nagyobbik részét szimplán ellopja a ner. És most nem az ingyenélést akarom pártolni (azt pont a ner és a holdudvara teszi, és még hatalmas arroganciával, kártevéssel megtoldva), csak rámutatni az alapvető igazságtalanságokra. Pl ilyen rekord adó és elvonás mellett összesen 3 hónap mostanra a munkanélküli segély. 3 hónap! Mindezt úgy, hogy statisztika van róla hogyha valakit kirúgnak, átlag 1 év kell hogy normális új munkahelyet találjon. Út a rabszolgaságba, hogy nyelj be mindent és nagyon ügyelj ki ne rúgjanak hiszen akkor véged. Az átlag magyarnak semmi megtakarítása mostanra, a mesterségesen felduzzasztott inflációval ezt is kihúzták alóla, ellopták.
szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg vegigdolgozod az eleted, lerobbansz fizikailag, az orvosok leszarnak, kereshetsz egy sirhelyet magadnak a temetobe
szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Max. 2 évig kaphatod a munkanélküli segélyt, a ledolgozott évek számától függően. És persze rendszeresen igazolnod kell, hogy próbálsz munkát keresni, és néha bejárni a munkaügyibe elbeszélgetésekre. Utána járhat a szociális járadék, de annál már sokkal jobban cseszegetnek, hogy keress munkát.

Én a covid alatt fél évig voltam munkanélkülin, majd fél évig szocin, utána szerencsére találtam újra melót.

szept. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok. Ami még fontos: Ha te mondasz fel egy munkahelyen, nem jár segély! Ahogy akkor sem, ha fegyelmi okokból vagy rendszeres késés miatt küldenek el.

És ha segély alatt konkrétan felajánlanak egy munkát, köteles vagy elfogadni. Van egy munkatársam, őt pár hónapja az önkormányzat küldte oda. Elég hülyén dolgozik, bénázgat, meg rendszeresen beteget jelent. Kollégákkal úgy tippeljük, hogy direkt arra játszik, hogy ne legyenek megelégedve vele, a szerződése lejártával elküldjék, és mehessen vissza segélyre.

szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felajánlottak munkahelyet, de nem fogadtam el, 12 óra volt meg messze is volt (60 km)
szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9: Hollandiában ajánlották fel, vagy Magyarországon?
szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!