Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hollandiában egy Holland...

Hollandiában egy Holland állampolgár meg tud élni munka nélkül is?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha egy Holland srác nem akar dolgozni, akkor ott kap annyi "segélyt" havonta, hogy meg tud belőle élni?

Mert itt nalunk ugye 22800 forint ot ad az állam.


szept. 7. 09:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
Mo-n
szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11: Gondolom, az akkor valami közvetítős cucc volt, szállással. Azokat csakugyan nem éri meg elfogadni, legfeljebb csak ugródeszkaként, nagyon rövid távra. Ahogy hallom, az itteni munkásszállók sem leányálmok.
szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem volt szállás

Faluba lakom, 20 km-erre levo városba van a munkaugyi, nem is nézték hol lakom csak ajanlottak egy munkát, leszarták hogy 60 km-re van a lakohelyemtol

szept. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13: Nem értem. Ha Magyarországon laksz, akkor hogy lehet tőled 60 km-re egy hollandiai helyszín?🤔
szept. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Ki mondta hogy holland helyszin?
szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15: Minthogy a kérdés Hollandiáról szól, szerintem jogosan feltételeztem, hogy arról van szó.
szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!