Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem figyelnek a munkálta...

Miért nem figyelnek a munkáltatók a dolgozók mentális egészségére?

Figyelt kérdés

Elkezdtem mentálisan szétesni, és ez bizonyítottan a munkahely miatt alakult ki nálam az az egész.

- kényszerbeteg lettem

- inszomniában szenvedek

- folyamatos stresszben, lelkileg zaklatott állapotban vagyok

- evési zavarok alakultak ki.

- motiválatlanság

Stb.


Egyszerűen hihetetetlen, hogy a munkáltatókat CSAK az érdekli, hogy dolgozz (és még meg sem fizetnek).


Holnap megyek az orvoshoz, mert egyre rosszabbul vagyok.


júl. 20. 13:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%

Te mennyire figyelsz magadra, hogy idáig eljutottál?


Kivel közölted a munkahelyen a problémáidat?


Még mielőtt valaki bedobná az áldozahibáztásos kártyát: nem várható el, hogy másik embert jobban érdekelje másik ember egészsége, mint amennyire önmagát érdekli, főleg ha az illető nem is tud róla.

júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

#1


Senkivel nem közöltem, ugyanis senkit nem érdekel.

Elmondtam a főnöknek az egyik stresszfaktort, de nem csinált semmit. Nem azért, mert nem tudott volna, hanem azért, mert nem akart. Sőt, hülyeségnek minősítette amit mondtam.

júl. 20. 13:18
 3/26 A kérdező kommentje:

Most viszont mentálosan szétestem, eddig bírtam.


Szóval dolgozom a felmondólevelemen. Hétfőn viszem be.

júl. 20. 13:19
 4/26 anonim ***** válasza:
15%

Mert nem tudják hogy mentálisan egészségesebb munkaero meg akiket dícsérnek akiket bíztatnak jobban teljesitenek minz azok akiket mobbingolnak akiken nárciskodnak.


De a társadalom választja veszi fel amugy a nárci vezetoket is.

Akiknem ugye alapelve hogy verni kell a rabszolgát nehogy feljebb kapaszkodjon netán kitúrjon a székből a végén.



Még azokat is mobbingolják akik tul jol dolgoznak..

júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Szerintem én is nárcisztikus vezető leszek.

Azt tanulom ugyanis, hogy ha jófej vagy, az senkit sem érdekel. Ellenben, ha önző, törtető, akkor feljebb jutsz a hierarchián.

júl. 20. 13:41
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
#5: innentől sajnáljon az, akinek két anyja van...
júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

"Holnap megyek az orvoshoz, mert egyre rosszabbul vagyok."


Holnap vasárnap van. A problémád nem sürgősségi eset, így max hétfőn mész.


Amúgy hogyan lett bizonyítva, hogy mindez a munkahelyed miatt van?

júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
42%

Hondolom munka elott nem volt szétesve. Ha valami toxic az valoban meg is látszik kesobb.


En megfigyeltem a nárci vezetoket ahogy felfelé nyalnak, képesek ugyis barákozni a felettesekkel hogy kozben rühellik, és nagyon jó álarcaik szoc.skylljeik vannak. Nekem nem menne.

Persze a lefelé tapos elv is alap náluk. Nekem az se menne hogy szorgalmas becsuletes embereket tapossak csak azért hogy tudja hol a helye.


Ezekben van egy olyan kisebbrendusegi érzés onbiz.hiány hogy ehhez valoban sérültnek kell lenni. Sztem nem tanulható mert belülről élteti az egész hogy belul rohadnak.

júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

"Amúgy hogyan lett bizonyítva, hogy mindez a munkahelyed miatt van?"


Hát mi miatt lenne?

Én tudom, hogy mi okozza bennem a stresszt. Nincsenek más stressz faktok az életemben.

Például a kényszerbetegségem amiatt alakult ki, hogy a munkahelyen a higiénia rossz. 5 percenként nyomom magamra a kézfertőtlenítőt. Véresre mostam a kezem már emiatt.


Ráadásul vannak olyan stresszfaktorok, amik CSAK OTT jelentek meg, a külvilágban nem, mert nem találkozom olyanokkal

júl. 20. 14:07
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért dolgozol még mindig ott?
júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!