Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem figyelnek a munkálta...

Miért nem figyelnek a munkáltatók a dolgozók mentális egészségére?

Figyelt kérdés

Elkezdtem mentálisan szétesni, és ez bizonyítottan a munkahely miatt alakult ki nálam az az egész.

- kényszerbeteg lettem

- inszomniában szenvedek

- folyamatos stresszben, lelkileg zaklatott állapotban vagyok

- evési zavarok alakultak ki.

- motiválatlanság

Stb.


Egyszerűen hihetetetlen, hogy a munkáltatókat CSAK az érdekli, hogy dolgozz (és még meg sem fizetnek).


Holnap megyek az orvoshoz, mert egyre rosszabbul vagyok.


júl. 20. 13:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Hogyan lett bizonyítva?

Van pszichiátriai szakvélemény? Mert akkor érdemes lenne beszélni egy munkaügyi ügyvéddel, nálunk annyira nem divat még, de kérhetsz esetleg kártérítést.


Egyébként meg van ahol figyelnek. Nem dolgozik mindenki mérhetetlenül sz/r helyen, amíg bele nem roppan. Hanem keres jobbat

júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy a pszichiátriai szakvéleményig elmennénk, ugyanis pár hét múlva lejár a szerződésem, tehát ígyis-úgyis elmegyek onnan. Nem akarok kártérítést, mert az csak tovább furusztrálna, hogy ezzel a céggel kell foglalkoznom. Csak hagyjanak engem békén.


Amikor jelentettem valamit, ami nekem kényelmetlen - ami egy létező fóbja - letojták.

Hát persze, hogy akkoe gyomorideggel mentem dolgozni. Ennek belátásához szakvélemény sem kell.

júl. 20. 19:22
 23/26 anonim ***** válasza:
#22: Akkor mi értelme a kérdésnek?
júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Hát az, hogy ahogy ismerem a céget, nem akar majd elengedni.
júl. 20. 19:50
 25/26 anonim ***** válasza:
A kérdés nem erről szól...
júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Ja, bocs, félreolvastam a kérdést. Na látod, kb. ennyire szét vagyok csúszva.


A kérdésnek annyi értelme van, amit leírtam benne.

Habár az érdekelne, hogy elit munkahelyen mi a helyzet?

Pl. a Microsoft-nál milyenek?

júl. 20. 20:05
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!