Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan közölnéd a fönököddel,...

Hogyan közölnéd a fönököddel, hogy felvették a területvédelmi önkéntes tartalékosokhoz, és 5 hétig távol kell lenned a munkahelyedtől?

Figyelt kérdés

Hogyan tálalnatok a főnökötöknek, hogy ez a helyzet, 5 hét kiképzésen kell résztvennem. Ennyi szabadságom nincs erre az évre már.


A katonaság, szerint el kell engednie a munkavállalómnak, és ez miatt nem érhet hátrány engem a munkahelyemen.

Viszont tudjuk, hogyan működik az ország. Lehet a kiképzés alatt nem, viszont utána behivat, és szépen megköszöni a munkámat, majd a továbbiakban sok sikert kíván.


Ti hogy tálalnátok neki?


júl. 19. 07:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz félretájékozódva, 10-es! A nácizmusban meg sztálinizmusban nem önkéntesek harcoltak!
júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igazából csak a toborzón voltam ami semmi konkrétumot nem jelent. Szerződést még nem írtam alá, az hónap végén lesz/lenne. De ugye semmi nem kötelez. A képzés majd augusztus hónapban kezdődne.


Szóval ahogyan az első is írta, még most sem vagyok elkésve, és tudom úgy tálalni a dolgot, hogy a főnökömnek is szimpatikusabb legyen, ha elmondom neki, hogy toborzón voltam, és beszéljük meg hogy mi lenne abban az esetben ha felvennének.

Szóval akkor nem azt tálalom, hogy megyek szerződést irni

punk-tum, és vegyétek tudomásul.

júl. 19. 09:29
 13/16 anonim ***** válasza:
Pont ez a lényeg 11-es ellene harcoltak az önkéntesek.
júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogyan tálalod.

A lényeg, hogy egyenesen, mielőbb.

Aki 5 hétig nélkülözhető különösebb erőfeszítés nélkül, akkor amúgy sincs szükség, szóval...

júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
"Csá! Megyek a hazát védeni".
júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#14

Hát, őszinte vagyok magamhoz, és egyébként jól írtad, hogy amúgy is egy ilyen semmitérő munkaköröm van, de ezeket én látom át. Emígy ahogy gondolkodok róla, igazából bármikor felmondhatnak, de nem fogok eret vágni. Keresek mást akkor.

júl. 19. 16:04
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!