Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet lépni akkor, ha az...

Mit lehet lépni akkor, ha az egyik munkatárs faggatózik a magánügyeimről, úgy viselkedik, mint egy főnök?

Figyelt kérdés
Megvárja mindig, hogy négy szem közt legyünk, és minden magán ügybe belekérdez. Tudom, hogy erre azt mondjátok, hogy ne legyek négy szem közt vele, de az öltözőbe muszáj mennem, és mindig úgy alakítja, hogy akkor legyen ott, amikor én...

júl. 6. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miféle magánügyekről?
júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

-Józsi, te ....?

- Jancsi! Erre a kérdésre nem válaszolok neked.

- Miért?

- Mert semmi közöd hozzá. Ha ezzel valami problémád van akkor menjünk a főnök elé.


Jó lenne ha a telefonoddal hangfelvételt csinálnál erről!

júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Ha én nem akarok egy magánügyemről válaszolni egy kérdésre, akkor nem válaszolok (kb. amit a 2-es írt: ne haragudj, de erre nem szeretnék válaszolni/ez magánügy/semmi közöd hozzá). Azt meg pláne nem értem, hogy "úgy viselkedik, mint egy főnök" - ennek mi köze a szituhoz? A főnöködnek sincs több joga a magánéletedben vájkálni mint egy kollégádnak (már amennyiben nem befolyásolja a munkád). Írj már egy példát, miket kérdez és miért nem tudod azt válaszolni, hogy nem válaszolsz.
júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elütöd a kérdést és kész. De tényleg írhatnál példát.
júl. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pl azt kérdezi, szabadságom alatt mit csinálok, szerintem ehhez még a főnöknek sem lenne köze... Addig kérdezget, ameddig ki nem szedi belőlem a választ.
júl. 7. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!